PROMOTOR JOSHUY: ANTHONY PODPISZE KONTRAKT NA WALKĘ Z WILDEREM

Promotor Anthony'ego Joshuy (21-0, 20 KO) zapowiedział, że Anglik podpisze kontrakt na walkę z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO), do której ma dojść 13 kwietnia na stadionie Wembley w Londynie.

- Rozmawiałem wczoraj z Anthonym. Wszystkie warunki, na które zgodził się Wilder, zostały przeniesione na kontrakt. Mają to wszystko już od ponad miesiąca, ale nic z tym nie zrobili, myślę więc, że po prostu podpiszemy umowę - mówi Eddie Hearn.

- Joshua stwierdził, żebyśmy złożyli podpis i położyli kontrakt przed nimi, żeby sobie nie myśleli, że z jakiegoś dziwacznego powodu blefujemy albo nie chcemy tej walki. W przyszłym tygodniu Anthony będzie miał konferencję prasową odnośnie swojego najbliższego pojedynku, będzie też w Ameryce. Dobrze będzie polecieć tam i móc powiedzieć, że zrobiliśmy wszystko, co było w naszej mocy, że wy zgodziliście się na warunki, a my podpisaliśmy kontrakt. Trzymamy kciuki, żeby Joshua i Wilder spotkali się 13 września na Wembley - dodaje.

Joshua kolejny pojedynek stoczy 22 września na tym samym stadionie. Jego rywalem będzie prawdopodobnie Aleksander Powietkin (34-1, 24 KO), obowiązkowy pretendent WBA.

Najbliższym przeciwnikiem Wildera ma być Dominic Breazeale (19-1, 17 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 11-07-2018 14:18:56 
Hearn niech już sie lepiej nie kompromituje Nie pusci Antka na Wildera za Chiny Ludowe. Po 1 bardzo mozliwa wpadka Antka na dopingu po drugie wysokie ryzyko , że Antoś dostanie Ko podobne do Szpilki i będzie pauzował rok co dla Hearna jest niewyobrazalne bo straci kase za 3-4 walki Antosia.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 11-07-2018 14:32:30 
Te Kaszpirowski powyżej..
A wyniki lotto też znasz, bo wyjebałeś do przodu z pół roku jak nie lepiej..
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 11-07-2018 15:11:45 
hehe

AJ przegrywa z Wilderem, pauzuje rok, na odbudowanie po porażce dają mu Kownackiego, ponownie przegrywa, odcina się od mediów społecznościowych, myśli o KSW, ostatecznie wraca do boksu, nawiązuje współpracę z Gmitrukiem... historia lubi się powtarzać!
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 11-07-2018 15:28:20 
No teraz im wierzę, że chcą podpisać kontrakt. Kwiecień i walka na Wembley, to nie październik czy listopad i walka w Cardiff. Niech tylko Hearn oszczędzi sobie tych tanich gadek, które mają uwiarygodnić jego chęć zrobienia walki, w tym roku, w Walii. Brzmi to komicznie i jest dobrą pieśnią, dla "ucha Janusza":)
 Autor komentarza: teanshin
Data: 11-07-2018 21:14:13 
Z tego co ja słyszałem w wywiadach Hearna to tyle że zabukował Wembley na dwie daty i chyba wciąż chcą zapłacić $15 mil ale walka musi odbyć się w UK bo Hearn uważa że w US nie wykręcą nawet zbliżonej liczby PPV co w UK.
 Autor komentarza: lennox41
Data: 12-07-2018 07:53:43 
będzie numer jak AJ przegra z Povietkinem, technicznie mu do pięt nie dorasta....
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.