MUNGUIA: WALKA ZE SMITHEM NIE POTRWA DŁUGO

Mistrz WBO w wadze junior średniej Jaime Munguia (29-0, 25 KO) wątpi, aby Liam Smith (26-1-1, 14 KO) długo wytrzymał z nim w ringu. Meksykanin i Anglik spotkają się 21 lipca w Las Vegas.

- Mam przeczucie, że ta walka nie potrwa długo. Będziemy gotowi na wszystko. Plan jest taki, żeby wygrywać kolejne rundy i narzucać nasz rytm, ale myślę, że ze względu na nasze style kibice nie zobaczą długiego pojedynku. I jestem przekonany, że to ja wygram - powiedział 21-letni Munguia.

- To zawodnik, który lubi iść do przodu. Jego styl będzie mi odpowiadać. W porównaniu ze Smithem ludzie mało widzieli mnie w akcji, mam nadzieję, że teraz zobaczą nieco więcej - dodał.

Dla Mungui będzie to pierwsza obrona pasa WBO. Tytuł wywalczył w maju, pokonując w czwartej rundzie Sadama Alego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 09-07-2018 12:55:27 
Świetny zawodnik,powinien sobie spokojnie poradzić. Coś czuje ze wielka kariera przed nim,za 2-3 latka jak wszystko sie dobrze ułoży zapewne pójdzie wyżej na podbój MW. Trzymam kciuki. Smith niebezpieczny,trzeba będzie uwarzać.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 09-07-2018 15:11:38 
Rokowania ma nieprzyzwoicie dobre, oby tylko ktoś niepostrzeżenie nie utemperował go zawczasu.
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 10-07-2018 08:31:21 
Gówno prawda Liam Smith go obnazy . Moim zdaniem Smith bardziej ułożony i wykorzysta każdą luke młodego , który sie odkrywa. Ogra go jak Groves młodego Eubanka.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.