SEAN MONAGHAN RYWALEM SULLIVANA BARRERY 18 SIERPNIA

Amerykanin Sean Monaghan (29-1, 17 KO) będzie kolejnym rywalem Kubańczyka Sullivana Barrery (21-2, 14 KO). Pojedynek odbędzie się 18 sierpnia w Bethlehem w Pensylwanii.

- Chcę poinformować wszystkich moich zwolenników, że wracamy 18 sierpnia, z większą ilością energii niż kiedykolwiek i z odnowionym pragnieniem, by być mistrzem świata. Monaghan to dobry rywal, mający na koncie tylko jedną porażkę. To będzie dobry sprawdzian - oświadczył Barrera.

36-latek w swoim ostatnim pojedynku, który miał miejsce na początku marca, przegrał przez techniczny nokaut w dwunastej rundzie z Dmitrijem Biwołem.

- Każdemu może się przydarzyć gorszy wieczór, ale wyciągnąłem wnioski z popełnionych błędów. Pracowaliśmy z trenerem nad korektami i obiecuję, że wrócę jako bokser bardziej kompletny. To już przeszłość, teraz patrzę tylko w przyszłość - powiedział.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 08-07-2018 13:34:02 
Barrera go rozbije w puł.
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 08-07-2018 13:36:10 
W pył. Barrera to świetny pięsciarz, a przegrał tylko z zawodnikami , którzy będą lub byli nieosiągalni dla innych. Bivol i Andre Ward to to kozaki chociaż wole Bivola bo bardziej atakuje.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 08-07-2018 18:43:46 
Bardo dobry techniczny bokser, ale nie wybitny, w dodatku lubujący się w wywrotkach, Biwoł dość znacznie

obnażył jego słabości.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.