CHRIS EUBANK JR REZERWOWYM W FINALE WORLD BOXING SUPER SERIES

Promotor Kalle Sauerland potwierdził, że Chris Eubank Jr (26-2, 20 KO) będzie rezerwowym w finale turnieju World Boxing Super Series w wadze super średniej, w którym mają się zmierzyć George Groves (28-3, 20 KO) i Callum Smith (24-0, 17 KO).

Eubank przegrał w półfinale na punkty z Grovesem, ale zwycięzca doznał kontuzji barku i potyczkę ze Smithem trzeba było przełożyć. Groves ma być gotowy na wrzesień, jeśli jednak problemy zdrowotne uniemożliwią start jemu lub Smithowi, w finale zobaczymy Eubanka.

- Przesunęliśmy pojedynek finałowy, tak aby jego skład się nie zmienił. Jeśli jednak któryś z zawodników nabawi się jakiegoś urazu w trakcie przygotowań, jego miejsce zajmie Eubank. Wybaczcie, ale tak to jest. Nawet w takim przypadku byłaby to jednak świetna walka - oświadczył Sauerland.

Promotor potwierdził też, że finał, choć wystąpią w nim pięściarze z Wielkiej Brytanii, prawdopodobnie odbędzie się w innym miejscu.

- Słyszałem wiele plotek, w tym takie lokalizacja jak Las Vegas czy Środkowy Wschód, a nawet Australia. W tej chwili szanse są małe [że walka odbędzie się w Wielkiej Brytanii] - oznajmił.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.