FILIP HRGOVIĆ OD TERAZ ZE SŁAWNYM PEDRO DIAZEM W NAROŻNIKU

Filip Hrgović (5-0, 4 KO), jeden z najciekawszych prospektów wagi ciężkiej, dołączył do swojego sztabu znakomitego trenera Pedro Diaza.

Obchodzący niedawno 26. urodziny Chorwat to były mistrz Europy (2015) i medalista olimpijski (2016). W karierze olimpijskiej miał na rozkładzie takich zawodników jak Tony Yoka czy Joseph Parker, sprawił też ostre lanie Michałowi Olasiowi czy Pawłowi Wierzbickiemu. Po igrzyskach związał się kontraktem z grupą Sauerland Event i jak dotąd odprawił pięciu śmiałków. Kolejny pojedynek stoczy 8 września w swoich ukochanym Zagrzebiu. Już z nowym szkoleniowcem w narożniku.

- Diaz to niezwykle doświadczony fachowiec z wielkimi sukcesami na koncie. Wraz z nim będę się nadal rozwijał i piął w rankingach. Moim celem jest mistrzostwo świata w wadze ciężkiej i jestem przekonany, że Diaz to właściwy człowiek, który pomoże mi osiągnąć ten cel - stwierdził Hrgović.

BEST I TRAINED: PEDRO DIAZ >>>

Utalentowany i mocno bijący bokser jutro wyleci do Miami, gdzie rozpocznie obóz przygotowawczy do walki w swoim rodzinnym mieście. Dotychczasowy trener Yousef Hasan pozostanie w zespole i wspólnie z Diazem, jako jego asystent, będzie nadal pomagał Filipowi.

- Bardzo poważnie podchodzę do tych przygotowań i najbliższej walki. Chcę dać swoim kibicom w Zagrzebiu efektowne zwycięstwo, muszę więc być w najlepszej formie. Ten miesiąc w Miami dobrze mi zrobi. Końcówkę przygotowań zrobię już tu na miejscu - dodał Hrgović.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 06-07-2018 18:11:07 
Bardzo dobrze! Poprawi na pewno u niego pracę nóg i zadawanie sierpów, które obecnie szwankują. Świetny ruch.
Na nieszczęście Filipa, nie ma już trenerów którzy się specjalizowali w trenowaniu wielkoludów, Futch, Steward, Duva czy Sdunek. Z tych co zostali, to będzie chyba najlepszy wybór. Można by było się zastanawiać na Boothem i jego szkołą tubo timingu, ale on chyba preferuje jednak zawodników mniejszych.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 06-07-2018 18:11:52 
Tylko musi u niego siedzieć non stop, jak Drozd, a nie tylko przylatywać na obozy przygotowawcze.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 06-07-2018 19:39:41 
Walczy dla Niemca, założę się że za rok będzie się nazywał Phil Hamer, Hook czy tam inny Harpagan.
 Autor komentarza: JenningsFan
Data: 06-07-2018 21:00:05 
tenashin - No to możemy się założyć ... ja uważam, że jak tak sie stane to nie za rok a za więcej xDD I będzie się nazywał Philip Hrgouzer
 Autor komentarza: xionc
Data: 06-07-2018 22:34:57 
Nie sadze, Chorwacja jest w UE, on jest w Niemczech u siebie :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.