WAŁUJEW O USYK-GASIJEW: 35% SZANS, ŻE NIE BĘDZIE NOKAUTU

Były mistrz wagi ciężkiej Nikołaj Wałujew spodziewa się, że walka Aleksandra Usyka (14-0, 11 KO) z Muratem Gasijewem (26-0, 19 KO) nie potrwa pełnego dystansu dwunastu rund.

Ukrainiec i Rosjanin spotkają się w finale turnieju World Boxing Super Series w wadze junior ciężkiej, który 21 lipca odbędzie się w Moskwie. Pojedynek cieszy się dużym zainteresowaniem - już pierwszego dnia sprzedaży biletów rozeszło się 7 tys. wejściówek.

- Sprzedaż biletów pokazuje, jak wyczekiwana jest to walka. Myślę, że to będzie walka roku. Nie mogę wskazać faworyta. Wszystko będzie zależeć od tego, kto narzuci rywalowi swój styl. Znaczenie będzie miała też kondycja - powiedział Wałujew.

- Murat prawdopodobnie nastawi się na atak, a Usyk na walkę pozycyjną i boksowanie z kontry. Sądzę, że decydująca będzie druga połowa pojedynku. Prawdopodobieństwo, że walka potrwa pełny dystans, wynosi 35% - dodał.

W stawce hitowej potyczki znajdą się pasy wszystkich czterech najważniejszych federacji w boksie zawodowym, prestiżowy tytuł magazynu The Ring oraz Puchar im. Muhammada Alego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Salomoni
Data: 06-07-2018 14:59:14 
35% - No proszę jaki matematyk. A do tej pory uchodził raczej za artystyczną duszę...
 Autor komentarza: Shrek
Data: 07-07-2018 03:22:01 
Gasijew wygrywa przed czasem. Wiem, że wielkość faworyzuje Usyk, ale według mnie nie ma praktycznie żadnych szans.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.