POGROMCA SYROWATKI W STAJNI EDDIEGO HEARNA

Pogromca naszego Michała Syrowatki (19-2, 7 KO) właśnie dołączył do grupy Matchroom Boxing, czyli stajni sterowanej przez być może największego obecnie promotora na świecie Eddiego Hearna. Robbie Davies Jr (16-1, 12 KO), bo o nim mowa, swój pierwszy pojedynek pod skrzydłami nowego opiekuna stoczy najprawdopodobniej jesienią.

Póki co kontrakt Daviesa Jr z Hearnem obowiązuje na trzy najbliższe pojedynki. Wiadomo, że pierwszy z nich pięściarz z Liverpoolu stoczy w Newcastle, gdzie zmierzy się w walce o pas mistrza Wielkiej Brytanii kategorii super lekkiej z Glennem Footem (23-3, 7 KO).

- Cieszę się, że doszedłem do porozumienia z grupą Matchroom. Ta współpraca da mi możliwość kolejnego kroku naprzód i osiągnięcia tego, na co mnie stać. Wspaniale, że w kolejnej walce będę mógł wywalczyć tytuł mistrza Wielkiej Brytanii, to marzenie każdego pięściarza po przejściu na zawodowstwo. Glen Foot to twardy facet i nie mam złudzeń, że to będzie łatwa walka. On kocha ringowe wojny, więc tym bardziej się cieszę, że będę mógł dzielić z nim ring - powiedział uradowany Robbie Davies Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.