NONITO DONAIRE W DRUGIEJ EDYCJI TURNIEJU WBSS!

Będący jeszcze do niedawna jedną z największych gwiazd boksu zawodowego bez podziału na kategorie Nonito Donaire (38-5, 24 KO) przystąpił do turnieju World Boxing Super Series.

Druga edycja WBSS zgromadzi zawodników aż trzech kategorii. Dwie są już potwierdzone - to dywizja kogucia oraz junior półśrednia. "Filipiński Flesz" wystąpi oczywiście w ósemce zgromadzonej w wadze koguciej. Ostatnio przegrał na punkty z Carlem Framptonem, ale pojedynek odbył się w wadze piórkowej. Teraz zejdzie o 3,65 kilograma w dół.

- Kiedy ludzie pytali mnie o moje cele, zawsze powtarzałem, że chcę być bezdyskusyjnym mistrzem i ten turniej mi to umożliwi. W kategorii koguciej występuje wielu utalentowanych zawodników i na ich tle mogę pokazać swoją klasę. Wierzę, że z moimi warunkami fizycznymi, doświadczeniem, a przede wszystkim siłą ciosu w wadze koguciej, będę miał przewagę nad konkurentami - stwierdził Donaire.

Wcześniej potwierdzono udział w turnieju trzech mistrzów wagi koguciej - to Ryan Burnett, mistrz WBA Super, Emmanuel Rodriguez, mistrz IBF oraz Zolani Tete, mistrz WBO.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pavlus
Data: 05-07-2018 17:06:15 
Powinniście od razu dodać, że tylko na jedną walkę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.