OSKARŻONY O POBICIE KOBIETY OJCIEC MAYWEATHERA UNIEWINNIONY

Ojciec i trener Floyda Mayweathera Jr został uniewinniony w sprawie dotyczącej pobicia kobiety, którego miał się dopuścić po gali bokserskiej we wrześniu ubiegłego roku.

Kobieta zarzuciła 65-letniemu Floydowi Mayweatherowi Sr, że wyrzucił ją z samochodu, uderzył w nogę, a potem zostawił i odjechał. Do zdarzenia doszło po gali w T-Mobile Arena w Las Vegas, której głównym wydarzeniem była konfrontacja mistrza wagi średniej Giennadija Gołowkina (38-0-1, 34 KO) z Saulem Alvarezem (49-1-2, 34 KO).

Kobieta z niewielkimi obrażeniami trafiła do szpitala. Poszkodowana zdecydowała się wnieść oskarżenie, a w styczniu za Mayweatherem wystawiono nakaz aresztowania. 65-latek ostatecznie sam oddał się w ręce policji. Do stawianych mu zarzutów się nie przyznał.

Mayweathera uniewinniła we wtorek sędzia pokoju Harmony Letizia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 27-06-2018 17:00:03 
To można kogoś podać do sądu za wyrzucenie kogoś ze swojego samochodu i ten ktoś przy tym uderzy się w nogę? Zapewne przyczepiła się do niego na gali, on ją chciał przepchać, po czym się domyślił że ona chciała się tylko pokazać na gali z kimś znanym więc wziął i ją wywalił. Przecież nie wyrzucił jej z pędzącego auta?
Ta Amerykańska murzyńska społeczność tylko czeka żeby zaistnieć w tabloidach i jeszcze na tym zarobić. Żenada.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.