PARKER GOTOWY NA WOJNĘ. 'CZAS WRÓCIĆ DO BEZLITOSNEGO BOKSU'

Dillian Whyte (23-1, 17 KO) zaapelował niedawno do Josepha Parkera (24-1, 18 KO), żeby "zostawił w domu buty do biegania" i podjął otwartą walkę. Nowozelandczyk nie wyklucza, że tak właśnie zrobi, kiedy 28 lipca spotka się z Anglikiem na ringu w Londynie.

- Próbuje mnie zwabić. To jest jego styl, stoi naprzeciw ciebie i wyprowadza mocne ciosy. Myślę, że z trenerem będziemy mieli plan, żeby boksować mądrze, lecz kiedy nadejdzie czas, żeby pójść na wojnę, to na nią pójdziemy. Nikogo się nie boimy. W ostatnich dwóch walkach boksowaliśmy mądrze, ale sądzę, że czas wrócić do tego bezlitosnego boksu - oznajmił były mistrz WBO w wadze ciężkiej.

Parker nie ma wątpliwości, że nawet w przypadku walki cios za cios, którą preferuje Whyte, to on będzie górą.

- Sądzę, że wygram niezależnie od stylu, niezależnie od tego, czy walka będzie się toczyć na dystans czy w półdystansie. Gdybym z nim walczył tak jak Chisora, to sądzę, że bym go znokautował. Oni po prostu stali naprzeciw siebie i się obijali. W tym pojedynku widać wiele nawyków Whyte'a, rzeczy, które pomogą nam ułożyć dobrą taktykę - stwierdził.

Lipcowy występ będzie dla Parkera pierwszym od czasu utraty tytułu mistrza świata w konfrontacji z Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO) pod koniec marca. Whyte również walczył w marcu. Ciężko znokautował wtedy w szóstej rundzie Lucasa Browne'a (25-1, 22 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pavlus
Data: 24-06-2018 12:22:29 
Parker nie ma ciosu, musi więc jak Adamek być szybki i punktować w wyraźny sposób Angola.
 Autor komentarza: danhief978
Data: 24-06-2018 12:32:46 
"Parker nie ma ciosu, musi więc jak Adamek być szybki i punktować w wyraźny sposób Angola."

Ty chyba nie wiesz co mówisz...

Jeśli walka Whyta z Parkerem będzie wyglądać tak jak ze wspomnianym w artykule Chisorą to skończy się wygraną przed czasem po stronie byłego mistrza WBO i nie ulega to wątpliwości.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 24-06-2018 12:51:22 
Whita stać żeby to wygrać..
 Autor komentarza: pawel21g
Data: 24-06-2018 13:01:49 
@danhief978

Dokładnie, nie wiem czym sugerowal sie uzytkownik piszacy takie glupoty.
Miło byloby zobaczyc Parkera wygrywajacego przez KO :)
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 24-06-2018 13:04:47 
Bardzo Ciekawa walka Parker nie ma waty ma solidny mocny cios ale nie jest takim panczerem jak Joshua i Wilder White ma mco prwda mocniejszy cios ale techniką wyprowadzonych ciosów , obroną i 9 szybkością Parker wyraźnie góruję.


Parker ma twardą szcżeęke ale nie sądze że pujdzie na wojne z silnym jak tur Fizolem Whiteyem
Whitea jest silniejszy fizycznie niż Parker( choć Joseph to też nie ułomek ma 193 i wązy około 111 -113 kg )ale nie potrafi wywierać presji ani skracać dystansu jak np. Andy Ruiz wiec stylowo Angol może pasować Parkerowi.
Jak PArker zawalczy tak jak z Joshuą czyli dobrze w obronie ciągle w ruchu i będzie balansował (to White będzie pruł ciosy w powietrze to się może wypompować ) będzie z kontry punktował Whitea to go wypunktuję podobają mi się podbródkowe PArkera jak trafii precyzjnie angola to może go nawet skończyć przed czasem jak Joshua
 Autor komentarza: puncher48
Data: 24-06-2018 13:27:04 
Szykuję się powtórka z walk Parker vs Takam/Ruiz jr. Na papierze starcie 50/50 w ringu też zapewne będzie bliżej

aniżeli dalej.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 24-06-2018 18:36:56 
Kocham takich bokserów jak Whyte. Drwal, przypadkowo wlazł na ring. Charakterny, krótko mówiąc jakiś. Byłbym bardzo rozradowany gdyby ciężko znokautował nudziarza Parkera. Ale że serce i rozum to zdecydowanie co innego, więc szanse na taki scenariusz są mizerne. Parker, który jest zdecydowanie lepszy technicznie zamęczy Diliana i wypunktuje wysoko. Pod koniec Whyte będzie czlapal, byle tylko nie paść przed czasem.
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 25-06-2018 03:41:20 
White poświruje 5 rund potem spuchnie i będzie obijany jak worek przez Parkera. Parker Tko 11 runda.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.