PROMOTOR YARDE: SĘDZIA SŁUSZNIE PRZERWAŁ WALKĘ Z SĘKIEM

Promotor Anthony'ego Yarde (16-0, 15 KO) przekonuje, że sędzia ringowy podjął słuszną decyzję, kiedy przerwał w siódmej rundzie potyczkę Anglika z Dariuszem Sękiem (27-4-3, 9 KO).

Polak nie był wprawdzie w wielkich tarapatach, ale przyjmował coraz więcej mocnych uderzeń, dlatego Steve Gray wkroczył do akcji.

- Zaboksował dobrze, bardzo cierpliwie. Po prostu złamał rywala. Myślę, że sędzia postąpił bardzo słusznie, kiedy przerwał ten pojedynek - ocenił promotor Frank Warren.

Zapytany, kiedy Yarde zacznie boksować z mocniejszymi rywalami, odpowiedział: - Są oni przecież coraz mocniejsi. To był kolejny krok naprzód. Jego przeciwnik nigdy wcześniej nie był na deskach ani nie został zastopowany. Anthony zrobił więc coś, czego nie zrobił nikt przed nim.

Dodał, że jego podopieczny kolejną walkę stoczy we wrześniu w tej samej hali O2 Arena w Londynie. Nie wykluczył, że będzie to miało miejsce na undercardzie gali DeGale-Saunders, choć zaznaczył, że ta walka nie została jeszcze zakontraktowana.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 24-06-2018 11:41:57 
Sparing dla Yarde'a zakończony w zaplanowanym momencie sukcesem, Anglik walczący na pół gwizdka

dla którego Polak był rozgrzewką, przed większymi wyzwaniami z drugiej strony gratulacje dla

Sęka, papierów na mistrza nie ma, ale solidnym testerem dla dobrze rokujących pięściarzy jest.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 24-06-2018 11:51:54 
Sęk po tej walce pewnie zacznie dostawać lawinowo propozycje walki z prospektami jako test na "następny krok" i myślę, że jak płacą, to powinien z tych ofert korzystać tak długo jak zdrowie pozwoli.
 Autor komentarza: pavlus
Data: 24-06-2018 12:23:04 
Może sprzedawać rekord tak jak Garguła to robił.
 Autor komentarza: LiszTHC
Data: 24-06-2018 12:30:44 
Garguła zdaje się jeszcze nie powiedział ostatniego słowa w sprzedawaniu swojego rekordu. Jeszcze trochę i porażkami dogoni wygrane
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.