CRAWFORD: PACQUIAO MA PRAWO, BY ODEJŚĆ NA WŁASNYCH WARUNKACH

Mistrz WBO w wadze półśredniej Terence Crawford (33-0, 24 KO) podkreśla, że na przestrzeni wypełnionych sukcesami lat Manny Pacquiao (59-7-2, 38 KO) wywalczył sobie prawo, by boksować pod koniec kariery z mniej wymagającymi rywalami.

Crawford, czołowy dzisiaj zawodnik P4P, od dłuższego czasu jest przymierzany do starcia z Filipińczykiem, ale Pacquiao nie jest zainteresowany tym pojedynkiem. Amerykanin nie ma mu tego za złe.

- Pacquiao wywalczył sobie prawo, by zakończyć karierę w taki sposób, w jaki chce. Walczył ze wszystkimi zawodnikami, którzy byli dostępni, ze wszystkimi czołowymi nazwiskami. Sięgał po tytuły w ośmiu kategoriach wagowych. Osiągnął wszystko, co jest do osiągnięcia w boksie. Zasłużył na to, by odejść po walkach, które sam sobie wybierze. Ma do tego prawo - oznajmił.

39-letni Pacquiao kolejny pojedynek stoczy 15 lipca w Kuala Lumpur. Jego rywalem będzie regularny mistrz WBA w kategorii półśredniej Lucas Martin Matthysse (39-4, 36 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Turuu7
Data: 17-06-2018 22:10:18 
Terence to jednak klasa i w ringu i po za nim. Juz widze co by powiedzial np. taki Broner albo Gervonta Davis, zaraz by pluli ze sie Manny boi i w ktorej to rundzie by go znokautowali.
 Autor komentarza: Peyotl
Data: 18-06-2018 09:25:30 
racja, szacun dla obu
 Autor komentarza: puncher48
Data: 18-06-2018 11:43:01 
Manny to ikona, wprawdzie schyłkowa, ale nadal ikona, Crawford by go zmielił, a oglądać Pacquiao jak w smutny

sposób przekazuję królewskie insygnia, to ból dla serca każdego kibica boksu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.