JOYCE CHCE WALCZYĆ Z BRYANTEM JENNINGSEM

Wicemistrz olimpijski w wadze super ciężkiej Joe Joyce (4-0, 4 KO) wyraził chęć konfrontacji z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata kategorii ciężkiej Bryantem Jenningsem (23-2, 13 KO).

Jennings został bez rywala po tym, jak przymierzany do walki z nim Joseph Parker poszedł inną drogą i wybrał starcie z Dillianem Whyte'em.

- To byłaby dla mnie dobra walka. Byłby to krok naprzód, za sprawą którego znalazłbym się w dobrym położeniu, o ile oczywiście odniósłbym zwycięstwo - powiedział o potencjalnej walce z Jenningsem Joyce.

32-letni Anglik nie zwalnia tempa i po majowym zwycięstwie na gali Bellew-Haye wróci na ring już jutro. Jego rywalem w York Hall w Londynie będzie Richard Lartey (12-1, 9 KO) z Ghany. Joyce położy na szali tytuł mistrza Wspólnoty Brytyjskiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Nestor
Data: 14-06-2018 11:28:31 
Bardzo dobre zestawienie - są siebie godni. Co więcej, Joyce z twarzy przypomina Frankensteina, także mogłoby być groźnie !
 Autor komentarza: teanshin
Data: 14-06-2018 12:13:19 
Fajnie że facet nie marnuje czasu, ale Jennings mogłby być za dużo dla niego na tym etapie. Wóz z węglem zostałby łatwo wypunktowany.
 Autor komentarza: astarte
Data: 14-06-2018 13:24:31 
problem z tym, ze nikt nie chce z nim walczyc, bo nie generuje jeszcze oczekiwanych na wysokim poziomie pieniedzy.

tymczasem zawalczy z gosciem z prawie top #200 boxreca. jedyny sens tej walki to utrzymanie formy, ale walczyl przeciez miesiac wczesniej wiec..
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 14-06-2018 13:41:16 
Jenningsowi taka walka nic nie daje. Co innego Takam, Miller
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.