CELE PARKERA - NAJPIERW WHYTE, POTEM REWANŻ Z JOSHUĄ

Joseph Parker (24-1, 18 KO) bardzo chciałby się zrewanżować Anthony'emu Joshui (21-0, 20 KO) za porażkę z marca, ale żeby dostać taką szansę, najpierw będzie musiał rozprawić się z Dillianem Whyte'em (23-1, 17 KO). Pojedynek zaklepano na 28 lipca w Londynie.

- To walka z rodzaju 50 na 50, bez faworyta, więc zapowiada się jeden z ciekawszych pojedynków tego roku. Whyte wstrząsnął Joshuą, z kolei Joseph był jedynym dotąd zawodnikiem, który zaboksował z AJ-em na pełnym dystansie. Nie mam wątpliwości, że zwycięzca tej potyczki powinien zostać ogłoszony oficjalnym pretendentem do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej jednej z federacji - mówi David Higgins, promotor Nowozelandczyka.

- Whyte to bardzo groźny zawodnik. Widzieliśmy jak brutalnie rozprawił się z Browne'em, jednak Joseph chce zamknąć mu usta nokautem. A kiedy już to zrobi, jego celem będzie rewanż z Joshuą, tylko z innym sędzią ringowym - dodał Higgins.

Obaj panowie jedyne porażki w karierze ponieśli z rąk Joshuy. Na kogo stawia mistrz WBA/WBO/IBF?

- Moim zdaniem Dillian wygra z Parkerem przez nokaut. Whyte wyjdzie do ringu z nastawieniem, by znokautować Parkera jak najszybciej. I moim zdaniem uda mu się ta sztuka.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Mike555
Data: 13-06-2018 07:41:24 
Dziwnie przewiduje Joshua. Parker ma za twardy łeb, żeby go znokautować. Technicznie jest kilka półek wyżej od Whytea, a sam też ma dobre uderzenie. Whyte może wygrać tylko sędziami. Dziwię się, że promotor Józka zamiast dać mu się odbudować to pcha go na grząski grunt. Mogli chociaż inne miejsce obrać. Co do sportowego wyniku nie mam wątpliwości: Parker wygra, ale rzeczywisty wynik może być różny i zahamować karierę Parkera. Z Joshuą przegrać to nie wstyd, ale taka głupia porażka jest niepotrzebna. Zwłaszcza, że tradycyjnie o walkach się zaraz zapomina, a wynik zostaje.
 Autor komentarza: Junito
Data: 13-06-2018 09:05:59 
Rewanżu nie powinien dostać bo najzwyczajniej na niego nie zasłużył. Nie podjął żadnego ryzyka. Lepsza postawę w walce mistrzowskiej pokazał nawet Sosnowski z Vitalim. Niech nie blokuje miejsca innym.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 13-06-2018 09:39:26 
a wg mnie ani parker ani white nie ma torpedy w rekawicy, ale potrafia jakims ciosem wbic sue w tempo i stad ladne pordbriodki jozka i np ko diliana na brownie
 Autor komentarza: MONTE
Data: 13-06-2018 09:41:47 
Ja tam uważam, że rewanż jest prawdopodobny. Powiedzmy, że AJ wygra z Wilderem ale potem będzie miał na karku Povietkina. W przypadku opóźnienia w negocjacjach, żeby AJ nie tracił czasu może do grafika wskoczyć Parker. I tylko wtedy. Jeżeli np Miller zacznie żądać nie wiadomo czego, Fury również to Parker ma szanse ale na pewno nie za takie pieniądze jak przy pierwszej walce. Bez pasa nie ma wiele do zaoferowania.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 13-06-2018 16:01:46 
Rewanż bez sensu.To już było.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.