TYLKO KOWNACKI I GŁOWACKI W RANKINGU THE RING

Tyson Fury (26-0, 19 KO) wygrywając w powrocie z Seferem Seferim wskoczył na dziesiąte miejsce w zestawieniu The Ring w wadze ciężkiej. W rankingu "Biblii Boksu Zawodowego" doszukamy się tylko dwóch polskich nazwisk.

W wadze ciężkiej na dziewiątym miejscu umieszczono Adama Kownackiego (17-0, 14 KO). W junior ciężkiej szósty jest natomiast Krzysztof Głowacki (30-1, 19 KO). Poniżej prezentujemy Wam czołówkę P4P według amerykańskich dziennikarzy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: konrados113
Data: 14-06-2018 15:26:24 
Głowacki ? nie rozumiem jak on się tam znalazł i dlaczego. 26 walk formalnych do zbudowania rekordu reszta ze średnimi zawodnikami i walka z Huckiem który powoli myśli o sportowej emeryturze. Do tego zapoznanie się z deskami podczas walki z zawodnikiem, który w ogóle się nie liczy. Masternak jest od Głowackiego o klasę lepszym bokserem, oczywiście moim zdaniem. Nie wiem czy to jest tylko moje spostrzeżenie, ale mam wrażenie, że trener Fiodor Łapin uziemia naszych zawodników (poruszanie się ich w ringu jest okropne, praca nóg Głowackiego czy Włodarczyka pozostawia wiele do życzenia)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.