OKOLIE ZDEMOLOWAŁ WATKINSA I ZDOBYŁ PAS COMMONWEALTH

Lawrence Okolie (9-0, 7 KO) zapowiada, że najpierw podbije kategorię cruiser, a potem przeniesie się do wagi ciężkiej. I wygląda na mocnego prospekta w limicie 90,7 kg. Olimpijczyk z Rio zdemolował przed momentem niepokonanego dotąd Luke'a Watkinsa (13-1, 9 KO) i odebrał mu pas Wspólnoty Brytyjskiej.

Kiedy Watkins próbował skrócić dystans, Okolie kontrował prawym hakiem w okolice serca. Kiedy natomiast stał z daleka, groźnie bił długim prawym krzyżowym. Pierwsze dwie rundy poszły na korzyść pretendenta.

To i tak było tylko preludium do tego, co stało się w trzecim starciu. Okolie wyszedł ze zwarcia po kroku w tył lewym sierpowym na szczękę. Od razu ponowił akcję i po dwóch kolejnych sierpach obrońca tytułu poleciał na deski, choć szybko się z nich poderwał. Liczenie do ośmiu i krótka przerwa nie pomogły. Lawrence strzelił prawym krzyżowym, ponowił akcję prawym sierpowym i tym razem Watkins już ciężej padł na matę ringu. Sędzia nawet nie liczył i natychmiast ogłosił wygraną challengera przez TKO.

Wcześniej podczas tej samej gali Danijar Jelełsinow (2-0, 1 KO) - aktualny mistrz olimpijski, wygrał każdą z sześciu rund (60:54) potyczki z Zoltanem Szabo (24-12, 10 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BOXER
Data: 07-06-2018 11:40:20 
Jak przejdzie do HW to będzie mistrzem.NA BANK!
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 07-06-2018 11:49:32 
To taki Wilder wagi cruiser(z gabarytow). Kiedys zawojuje wage ciezka.
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 07-06-2018 11:51:20 
Wczoraj naroznik Watkinsa rzucil recznik.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.