MIKEY GARCIA BLISKI POROZUMIENIA Z HEARNEM

Promotor Eddie Hearn zdradził, że jest blisko podpisania umowy z Miguelem Angelem Garcią (38-0, 30 KO), mistrzem WBC w wadze lekkiej i czołowym zawodnikiem rankingów P4P.

Garcia miałby występować na platformie streamingowej DAZN, z którą Hearn związał się niedawno opiewającym na miliard dolarów kontraktem.

- Trwają rozmowy z Garcią, mamy za sobą doskonałe spotkanie, on jest bardzo zainteresowany. Teraz będzie walczyć z Robertem Easterem, po tym pojedynku porozmawiamy o występie na naszej platformie w listopadzie - oznajmił szef Matchroom Boxing.

- Garcia to prawdopodobnie jeden z najlepszych pięściarzy, jakich widziałem, a nikt właściwie nie wie, kto to jest. To samo tyczy się braci Charlo i Deontaya Wildera - dodał.

Wspomniani zawodnicy także znajdują się na celowniku brytyjskiego promotora. Hearn chciałby też współpracować m.in. z Julio Cesarem Chavezem Jr (50-3-1, 32 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: kodkod3
Data: 06-06-2018 15:18:29 
W wielu już newsach pojawia się info o tej platformie DAZN. Z ciekawości wszedłem na ich stronę i wyświetla się komunikat "DAZN is currently only available in Germany, Austria, Switzerland, Canada and Japan". Trochę dziwne...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.