TRENER FIODOR ŁAPIN PO ZWYCIĘSTWIE WŁODARCZYKA NAD DURODOLĄ

- Jak ktoś zlekceważy Krzyśka, to może mieć naprawdę ciężko. On nie potrzebuje już walk ze słabymi rywalami, ale z kolei ci najlepsi wiążą się raczej z walkami wyjazdowymi - powiedział tuż po zwycięstwie Krzysztofa Włodarczyka (55-4-1, 38 KO) z Olanrewaju Durodolą (27-6, 25 KO) wieloletni trener "Diablo", Fiodor Łapin. Z tym znanym szkoleniowcem zahaczyliśmy również temat Kamila Szeremety, Krzyśka Głowackiego i Fiodora Czerkaszyna. Zapraszamy!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Miro
Data: 04-06-2018 21:25:41 
Lepiej walczył Diablo, bo był całą walkę skupiony, skoncentrowany i dużo widział. Ale trochę obawiałem się momentów ,kiedy Krzysztof się "przytulał" do przeciwnika i go obłapywał. Nie wiem czym było to spowodowane ? Czy utratą sił ?
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 05-06-2018 07:33:32 
Wlodarczyk najlepsze lata ma juz za soba , ale nie rozmienia sie na drobne i probuje walczyc z dobrymi piesciarzami . Nie zdziwilaby mnie kolejna walka w jakims eliminatorze do walki o pas. Diablo na koncie ma paru niezlych zawodnikow , z niektorymi nawet wygral ....
Niestety jesli chodzi o wage ciezka w Polsce to jeszcze nikt nic nie zdobyl od wielu wielu lat , ale za to w Junior Ciezkiej trzeba przyznac ze Lapin wyszkolil mistrzow swiata .
Jako kibic chcialbym zobaczyc Wlodarczyka w zestawieniu ze Szpilka w jakiejs walce wieczoru.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.