JEST POROZUMIENIE WS. WALKI GARCIA-PORTER O PAS WBC

Planowany na piątek przetarg na organizację walki pomiędzy Dannym Garcią (34-1, 20 KO) a Shawnem Porterem (28-2-1, 17 KO) o wakujący pas WBC w wadze półśredniej został odwołany. Obozy obu pięściarzy zdołały osiągnąć porozumienie.

Pojedynek może się odbyć 25 sierpnia w hali Barclays Center na Brooklynie. Inny możliwy termin to wrzesień. Walkę pokaże za oceanem telewizja Showtime.

Tytułu WBC, o który będą rywalizować Amerykanie, wcześniej należał do Keitha Thurmana (28-0, 22 KO). Niedawno pięściarz z Florydy postanowił się go zrzec z powodu serii kontuzji, które od dłuższego czasu uniemożliwiają mu starty. Thurman nie walczył od 4 marca 2017 roku, kiedy pokonał Garcię niejednogłośną decyzją sędziów i odebrał mu pas WBC. Kilka miesięcy wcześniej "One Time" zwyciężył też Portera.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 27-05-2018 11:42:39 
no i git, garcia, porter, thurman to podobny poziom i ich walki zawsze beda bliskie i dobre, nie wiem jak wygladalby crawford czy spance z ktoryms z tej trojki bo w polsredniej ten pierwszy jeszcze nie walczyl a drugi wydaje sie byc liderem, ale kto wie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.