NAJMAN: WIERZĘ W POWRÓT SZPILKI

- Wierzę w mądrość i powrót Artura Szpilki - mówi Marcin Najman, organizator przyszłotygodniowej gali na Stadionie Narodowym. Rywalem Artura Szpilki (20-3, 15 KO) będzie Dominick Guinn (35-11-1, 24 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: OZZY
Data: 18-05-2018 19:09:56 
Z ta madroscia to Najmana grubo ponioalo...
 Autor komentarza: garson
Data: 18-05-2018 20:50:49 
lmao jak ten bałwan szpilka będzie w walce wieczoru to sami sobie strzelają w kolano...
 Autor komentarza: gerlach
Data: 18-05-2018 21:11:50 
Madrosc? Ja rozumiem klasyczna wazeline Najmana, ze Ajtuj u niego zawalczy, ale grypser to skrajnie ostatnia osoba, ktora ma cokolwiek wspolnego z madroscia. Tak to jest jak ktos uzywa wielkich slow, a nie zna ich elementarnego znaczenia. Szpila + madrosc... Sokrates ringu?
 Autor komentarza: Boder
Data: 18-05-2018 22:18:44 
To że ktoś ma jakieś problemy w głowie to nie znaczy że jest głupi. Nawet jeżeli cały czas popełnia te same błędy, albo czasem palnie jakąś głupotę. Ludzka psychika jest bardzo skomplikowana, a większość ludzi na świecie ma zaburzenia osobowości. Nie oceniajcie ludzi po opakowaniu, bo pozory mylą. Gołota na pierwszy rzut oka może wyglądać nawet na człowieka niedorozwiniętego, a w rzeczywistości jest bardzo ogarnięty. Kiedy tacy wielcy mistrzowie jak Tyson czy Holyfield stawali się bankrutami, to Gołota bardzo mądrze zainwestował pieniążki i teraz żyje jak król. A co do Szpilki, to każdy wie jaki on jest i jakie są jego problemy. Ale z całą pewnością nie można powiedzieć, że jest to głupi człowiek, albo słaby bokser. Jest teraz w dołku i pewnie w najtrudniejszym momencie swojej kariery, ale tak naprawdę cała kariera przed nim. Wiem, że najwygodniej jest kopać leżącego, co widać w internecie właśnie na przykładzie Szpilki. Ja Szpilce zawsze kibicowałem i zawsze będę kibicował, nawet jeżeli pewne jego zachowania mi się nie podobają. Cenię go przede wszystkim za szczerość i to, że był odważnie prowadzony. Jest naprawdę niewielu bokserów na całym świecie którzy są w stanie wyżyć z samego boksu. Taki Jennings na przykład musi zasuwać codziennie do roboty. Biorąc pod uwagę wszystkich bokserów na świecie, to myślę, że byłoby to w okolicy jednego procenta, a Szpilka należy właśnie do tych osób. Czy to jest głupi człowiek? Spójrzcie lepiej na siebie...
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 18-05-2018 22:42:06 
@Boder Jennings już nie musi dostał wypłatę z Kliczko. Zarabia pewnie porównywalnie do Szpilki wraca teraz do grona pretendentów. Szpilka nie jest taki głupi rozumie instynktownie co medialnie się sprzedaje dlatego ma poza naszymi mistrzami świata największą bazę fanów. Jak na swoje dość skromne osiągnięcia (pokonał najwolniejszego Adamka i kilka niższej klasy journeymanów w USA reszta przegrane) to wycisnął mnóstwo floty. Sportowo wyjazd do USA mu za wiele nie dał (bujanki przy linach i opuszczone łapy jak były tak zostały) ale popularność i hajsy się zgadzają.
 Autor komentarza: ORTIZTEAM
Data: 18-05-2018 23:18:15 
Pokazał mądrość na konferencji prując się do Binkowskiego. Ten gość sie nie zmieni miał dużo szczęscia z tym wyjazdem do USa.
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 18-05-2018 23:20:43 
Zgadzam się, Szpila głupi nie jest bo z tak przeciętnymi umiejętnościami/warunkami w HW wycisnął 120% monety i 300% sławy.
 Autor komentarza: Boder
Data: 18-05-2018 23:48:40 
@Granitechin

Fakt, zapomniałem że Jennings walczył z Kliczko i wypłata życia wpadła, więc przykład pewnie już nieaktualny. Aczkolwiek myślę, że Szpilka nadal zarabia jednak większe pieniądze od Jenningsa. A pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że ma porównywalną bazę kibiców w USA do Jenningsa, który jest obywatelem tego kraju. Oczywiście nie chodzi mi o całkowitą liczbę fanów, ale o taką, która kupi bilet i pójdzie na walkę. Jennings w USA nie wzbudza praktycznie żadnych większych emocji. A w Polsce Szpilka już na pewno zarabia więcej niż Jennings w USA. W każdym razie Szpilka, to jest ktoś, kto świetnie rozumie ten biznes i potrafi się sprzedać jak niewielu bokserów na świecie. A ktoś taki po prostu nie może być głupi. Może mieć głupie i prostackie zachowania, ale nie może być głupcem. I to nie jest tak, jak niektórzy myślą, że nagle po tych dwóch nokautach Szpilce skończą się pieniądze i przestanie zarabiać. On tak naprawdę musi się tylko odbudować, nawet na słabych nazwiskach. A potem śmiało może liczyć na większe walki, nawet w USA, bo jego po prostu nie trzeba już promować. Nawet jak dostanie kolejny raz wciry, to i tak hajs się będzie zgadzał, jeszcze przez wiele lat. Nawet gdyby wszystko potoczyło się dla niego w najgorszy możliwy sposób, to w Polsce ma Zimnocha i Diablo, a to się dobrze sprzeda w każdych okolicznościach. Także Szpilka na pewno nie zniknie tak szybko jak się to niektórym wydaje. Osobiście myślę, że on celuje teraz w rewanż z Kownackim, kiedy ten będzie już po walce z Wilderem lub Joshuą. A w takich okolicznościach, to może być dla niego nawet łatwa robota. Naprawdę, z cały szacunkiem i uwielbieniem dla Kownackiego, bo bardzo lubię Adama, ale taki styl na Wildera, to po prostu woda na młyn i miałbym wielkie obawy przed taką walką.
 Autor komentarza: Boder
Data: 19-05-2018 00:08:11 
@ORTIZTEAM

Wczorajsza sytuacja pokazuje, że Szpilka jest głupi? A to ciekawe, bo ja odniosłem całkowicie odwrotne wrażenie. Ja widzę, że to właśnie Ty i Tobie podobni użytkownicy internetu, którzy ciągle nadają na Szpilkę, jesteście głupi. Siedzicie tu tyle godzin dziennie i nadal nie rozumiecie, że Boks to przede wszystkim biznes, a biznes to przede wszystkim zainteresowanie, a nie poziom sportowy czy intelektualny. Nawet ten wyśmiewany przez Was Binkowski doskonale to rozumie. Ehh..Nie chce mi się dalej pisać. Myślę, że ta zdecydowanie większa i bardziej kumata część Orga mnie rozumie, bo jednak ta wczorajsza sytuacja nie zrobiła tutaj większej furory, czego nie można powiedzieć już o konkurencji i wielu innych portalach, branżowych i tych mniej branżowych..To będzie chyba najlepsze podsumowanie naszej rozmowy.

https://www.youtube.com/watch?v=gPL-nBgGAFw

Hehee..
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 19-05-2018 03:11:31 
Gala zapowiada się całekiem przyzwoicie , jedyna rzeczą która skolei wydaje się ze może męczyć to fakt że Najman zawalczy z niekatywnym 2 lata ściagniętym na ostatnią chwilę Bigisem noi Szpilka z nieaktywnym 3 lata Guinnem .
Wach jak zwykle powalczy z czołówką światową ... noi Ugonoh również nie zostaje w tyle ...
A tak to ... Szanuje pana Marcina za to że ma jednak trochę talentu do promocji sportu w tym kraju , ale chcialbym żeby w koncu jakis dziennikarz zadał mu dość uszczypliwe pytanie ... Czy dalej myśli że walki z Saletą wygrał ... bo jak dla mnie to przegrał obie i to dosyć szybko .
 Autor komentarza: Moonshine
Data: 19-05-2018 04:05:10 
@ Boder

Nie po wpadce z Kownackim. NY jest teraz adama i za to co gadal przed walka stracil tam wiekszosc kibicow. W Chicago Gorale rzadko na gale chodza bo pieniedzy zaluja i po skwitowaniu go przez Fonfare za walke u Najmana tez wielu fanow stracil, wiec bardzo watpie ze ma wiecej fanow jak Jennings w USA. Po kolejnych wybrykach i sesjach w czasopismach dla panow chyba malo kto bierze go juz powaznie.
 Autor komentarza: Emperror
Data: 19-05-2018 10:07:14 
Moonshine

Akurat to Fonfara wiecej stracil tym kwitowaniem niz Szpilka, Kazdy bokser chcialby zawalczyc na Stadionie a Fonfara tego nie posmakuje bo Najman to wspolorganizuje. Idiot
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 19-05-2018 10:58:52 
Szpila to mądry człowiek. Tak jak Gołota.
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 19-05-2018 10:59:40 
*Rzekłbym nawet że to geniusz.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.