MISTRZ OLIMPIJSKI JELEUSINOW TRENUJE Z JOHNEM DAVIDEM JACKSONEM

Danijar Jeleusinow (1-0, 1 KO), mistrz olimpijski z Rio de Janeiro w wadze półśredniej, który zadebiutował na zawodowstwie na gali Jacobs-Sulęcki, rozpoczął współpracę z trenerem Johnem Davidem Jacksonem.

27-letni Kazach trenuje pod okiem Jacksona w Boca Raton na Florydzie.

- Świetnie mi się trenuje na Florydzie, a przy Johnie uczę się mnóstwa nowych rzeczy. Każdego dnia uczę się czegoś nowego, aby stać się lepszym i bardziej agresywnym zawodowcem - stwierdził Jeleusinow.

- Danijar to student boksu, od początku się dogadujemy. Chcę, żeby walczył w półdystansie, ale robił to mądrze, dużo ruszał głowę i był bardziej nieuchwytny. Jest bardzo zdyscyplinowany, szybko wytworzyła się między nami więź - powiedział z kolei Jackson, znany ze współpracy m.in. z Siergiejem Kowaliowem, z którym jednak kilka miesięcy temu rozstał się w złych stosunkach.

Jeleusinow boksuje pod auspicjami grupy Matchroom Boxing, która promuje też m.in. mistrza wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuę. W swoim zawodowym debiucie pokonał pod koniec kwietnia na Brooklynie w trzeciej rundzie Noaha Kidda. Drugą walkę ma stoczyć 6 czerwca w Londynie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.