OJCIEC HUGHIE FURY'EGO: NIE MOŻEMY DŁUŻEJ POLEGAĆ NA SĘDZIACH

Ojciec i trener Hughie Fury'ego (21-1, 11 KO) podkreśla, że po ubiegłorocznej porażce z Josephem Parkerem (24-1, 18 KO) chce, aby jego syn nie zostawiał już niczego sędziom i wygrywał kolejne walki przed czasem.

We wrześniu Fury przegrał z Parkerem decyzją sędziów dwa do remisu, choć zdaniem Anglika i jego ojca werdykt był niesprawiedliwy. Sędziowie nie byli potrzebni w ubiegłą sobotę, kiedy Fury zastopował w piątej rundzie Sama Sextona (24-4, 9 KO).

- Mówiłem już przed walką, że nie możemy dłużej polegać na sędziach. Nie chcę, żeby wyszło na to, że nie okazuję im szacunku, czy że uważam, że boks jest niesprawiedliwy. Ale to po prostu waga ciężka - jak się ma siłę, to trzeba ją wykorzystać - powiedział Peter Fury.

W walce z Sextonem Fury zdobył tytuł mistrza Wielkiej Brytanii w wadze ciężkiej. Jego ojciec potwierdził, że wkrótce się tego pasa zrzeknie, aby rywalizować o ważniejsze trofea.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 14-05-2018 14:27:14 
Panie redaktorze . Zamieszczacie artykuły z treściami wyjętymi z kontekstu . Wszyscy wiedzą jak wyglądała walka , a ci bardziej dociekliwi sledzą poczynania Hugiego na co dzień .

Dlaczego celowo wywołujecie nienawieść u innych fanów ? To już zaczyna być gorsze jak wp.pl gdzie na dwóch slowach powiedzianych przez polityka czy gwizde pisze się sprawozdanie na dwie strony A4 , które wogóle nie pokrywa się z rzeczywistością .

Moim zdaniem są pewne granice wolności słowa , a w kolejnej nagonce na Huggiego już dawno zostały przekroczone.

Ojciec Furiego wiele rzeczy mówi , a drukujecie tylko to co może wywołać sensację pośród fanów .
 Autor komentarza: Meehaw
Data: 14-05-2018 14:42:16 
Dajcie mu jeszcze rok przy odpowiedniej diecie, a będzie dla mnie faworytem w ewentualnym rewanżu z Parkerem. Wiadomo, że Sexton to nie jest żaden wirtuoz, ale mimo wszystko widać było postep u młodszego Furego. To będzie kawał skurwesyna w ringu.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 14-05-2018 15:19:29 
no no to aby nei polegac to trzeba przeplacac bumow aby sie kladl;i, zlaac rekawice cementem albo zywica i szklo jak tong po
 Autor komentarza: MODM
Data: 14-05-2018 15:58:17 
strzelacz

O czym piszesz człowieku ? On i jego stary w prawie każdym wywiadzie bredzą że z Parkerem ich przekręcili . Również nie lubię tego pryszczatego pyszałka a jego starego to już wybitnie nie cierpię . Pruciem w powietrze walki nie wygra , póki co jego największy sukces to cały dystans z Parkerem . Jedyne co go broni to to że jest młody , może za 4-5 lat odszczekam to ale dla mnie mistrzem to on nie będzie.
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 14-05-2018 16:09:37 
@MODM

Kolego jak rajcuje cie ciagłe wypisywanie sprawozdań z tego co myślisz o tym jak Huggie razem z ojcem codziennie bredzą jak to wygrali walkę o mistrzostwo świata to już twoja sprawa i nic mi do tego... A mi chodziło bardziej o to że walka odbyła się dosyć dawno , a sposób w jaki pisane są nagłówki artykułów raczej zachęcają do hejtowania Huggiego i wyśmiewania jego ojca oraz jego osoby . Nie przepadam za nim osobiscie ale jak na 23 lata i walke o mistrzostwo swiata to juz cos tam osiągnał .

MODM Huggie obecnie jest 17 według boxer rec , 17 na swiecie .... rozumiem że to dla Ciebie słaby pięściarz ....

Potem jak komentarze zaleją negatywne wpisy redaktorzy się dziwią jak to tyle agresji pośród fanów .
 Autor komentarza: MODM
Data: 14-05-2018 16:11:26 
Swoją drogą to te syfy działają jako odstraszacze . Wład wiedział co robi odchodząc , ciężko by było klinczować z takim gośćiem
 Autor komentarza: Meehaw
Data: 14-05-2018 16:19:47 
Moje prognozy są takie, że jeśli nie mistrzem świata, to bardzo bardzo ścisłą czołówką. Sobotnia walka - Hugie używa power punch'ów z pełnego skrętu, które jednak swoje ważą.
Technicznie jest bardzo dobry - na pewno kilka razy lepszy od takiego Joyce'a...

Walka z Parkerem - nic szczególnego, ani jeden ani drugi zawodnik nie powinni być z niej dumni.
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 14-05-2018 16:31:07 
@MODM

Mam nadzieje ze Cie nie urazilem , po prostu jak wchodze czasami na wp.pl czy onet.pl strasznie irytuje mnie sposób w jaki pozyskuje się chetnych na poczytanie artykułu.
Najelpsze asy to chyba są na onecie jak raz na jakis czas wrzucaja zdjecia nie tego zawodnika co trzeba albo raz gosc napisal recenzje odnośnie walki która wogóle się nie odbyła .

Mam nadzieje ze na takim portalu bokser.org takich rzecyz nie bedzie , jak wiesz Click bejty te sprawy...
 Autor komentarza: MODM
Data: 14-05-2018 16:35:44 
strzelacz

1.To mój drugi post odnośnie H.Furego , więc "nie jara mnie ciągłe wypisywanie sprawozdań o HF"

2. Z nich nie trzeba się wyśmiewać bo sami robią z siebie pośmiewisko twierdząc że pokonali Parkera.

3. Nie uważam go za słabego pięściarza ale za czołówkę również nie , najpierw niech pokona kogoś sensownego to pogadamy jaki z niego kozak .

Tak jak napisałem wyżej jest młody i wszystko przed nim aczkolwiek nie uważam aby podbił HW , może w przyszłości będzie z niego bokser na top 10 HW
 Autor komentarza: MODM
Data: 14-05-2018 16:45:39 
Niech najpierw wypyka jakiegoś Takama , Puleva czy Breazila i wówczas będzie można snuć teorie o jego wielkości . Na dzień dzisiejszy z nikim nie wygrał a jego największy sukces to pełen dystans z mistrzem świata . Oczywiście że jak na tak młodego chłopaka to super wyczyn ale to za mało żeby twierdzisz że to jakiś prospekt .
 Autor komentarza: MODM
Data: 14-05-2018 16:46:14 
* twierdzić
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 14-05-2018 17:00:45 
Jak dobrze przeczytałem oni skarge złożyli o wynik walki XD . Po walce podbiega do Hugiego jego trener , ojciec i Tyson wszyscy wmawiają mu że wygrał walkę ... Co jak co ale trochę przesada ... Wiesz Tyson tez zapowiadał że zabierze kliczce lizaka jak starszy dziecku - tylko że jemu to się udało :) aa nikt nie wierzyl
 Autor komentarza: puncher48
Data: 14-05-2018 20:08:46 
"Czarny łabędź" a w roli głównej zamiast Natalie Portman, Hughie Fury,

którego mroczną stroną jest 2xW wątłość i wata.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 14-05-2018 20:27:54 
Można się z niego naśmiewać, ale chłopak ma 23 lata i walkę o tytuł w której sobie krzywdy nie dał zrobić, może i sam ch@ja zrobil, ale dał równa walkę.

Zaraz zacznie nabierać tężyzny i za jakie 2-3 lata może być w topie.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 14-05-2018 21:24:01 
podoba mi się boks w wykonaniu Hughiego Furego: świetna praca nóg, płynność ruchów, świetny lewy prosty, timing, wyczucie dystansu, przegląd sytuacji, kontrola tempa i przebiegu walki. Biorąc pod uwagę jego wiek tym bardziej jego umiejętności robią na mnie wrażenie. Oczywiście wady Hughiego to słaby cios, brak tężyzny fizycznej, ale myślę, że nad tym elementem można trochę popracować. Na tym etapie kariery bałbym się go jeszcze skonfrontować z np. Dillianem Whyte, ale za rok, dwa pewnie będzie mógł zawalczyć z łajdakiem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.