CO NOWEGO WS. WALKI JOSHUA-WILDER? 'ROZMAWIAMY, A TO DOBRY ZNAK'

Promotor Anthony'ego Joshuy (21-0, 20 KO) nie zdradza szczegółów rozmów z przedstawicielami Deontaya Wildera (40-0, 39 KO), ale podkreśla, że nabrał ostatnio optymizmu, że do wielkiego pojedynku unifikacyjnego w wadze ciężkiej uda się doprowadzić.

- Mogę powiedzieć tylko tyle, że jest między nami komunikacja. Obie strony są zaangażowane w korespondencję, a to pozytywny znak. Joshua chce walczyć w Wielkiej Brytanii, uważa, że wypracował sobie do tego prawo i jest to dłużny brytyjskim kibicom. [Ludzie Wildera] złożyli nam ofertę, którą jesteśmy zainteresowani. Poznajemy teraz jej szczegóły. Nic się nie dzieje poza rozmowami. Jesteśmy dobrej myśli - oznajmił Eddie Hearn.

- Problem w tym, że Wilder ma trzech menedżerów. Nie wiem, ile im płaci, ale jestem pewien, że do tej pracy wystarczyłaby jedna osoba. Trzeba się z nimi wszystkimi kontaktować indywidualnie. Sądzę, że za sobą nie przepadają. Polityka mnie jednak nie interesuje, próbuję po prostu doprowadzić do tej walki. Rozmawiamy z Alem Haymonem, pozostajemy z nim w komunikacji i trzymamy kciuki - dodał.

Dopytywany, czy wszyscy wspomniani reprezentanci Amerykanina mówią jednym głosem, czy może każdy inaczej zapatruje się na hitową potyczkę, odparł: - Nie wiem, nie mogę odpowiedzieć na to pytanie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hadar
Data: 11-05-2018 14:19:19 
Trzech menadżerów Wildera? Jednym jest na pewno Al Haymon, ale kim jest pozostała dwójka? Lou DiBella to chyba przecież promotor Deontaya Wildera, czyż nie?
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 11-05-2018 16:27:05 
3 menagerów czyli każdy chce się nachapać
Z perspektywy widza to Wilder nie wydaje się zbyt rozgarnięty, w tych wszystkich wypowiedziach i wątpię żeby to była gra jak u Fiuriego, u niego wydaje mi się że to taka mentalność czarnego brata.

Pewnie jest na to zbyt głupi żeby pozbyć się dwóch pijawek i zostać z jednym mejneggeremm
Ale co tam Wilderowi wystarczy kilka fajnych ciuchów i kolejne złote łańcuchy, lans musi być...
 Autor komentarza: ORTIZTEAM
Data: 11-05-2018 16:42:20 
Hearn mydli oczy ludziom , na koncu wsadzi Wilderowi White`. Nie ruszy Antka jak DE LA HOIA nie ruszał rudego zanim na nim nie zarobił kokosów.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 11-05-2018 18:06:01 
Każdy z menadżerów jest odpowiedzialny za inna z sal gimnastycznych w Alabamie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.