EUBANK JR ZASTĄPI GROVESA W FINALE WBSS?

Kalle Sauerland, jeden z organizatorów projektu World Boxing Super Series, potwierdził, że w finale kategorii super średniej nastąpi prawdopodobnie zmiana.

Do finału awansowali Callum Smith (24-0, 17 KO) oraz George Groves (28-3, 20 KO). Ten drugi w półfinale pokonał Chrisa Eubanka Jr (26-2, 20 KO), jednak nabawił się poważnej kontuzji. Przeszedł operację, a termin finału przesunięto z 2 czerwca na bliżej nieokreślony weekend w lipcu. Teraz okazuje się jednak, że Groves nie zdąży nawet na lipiec. Trzeba będzie go więc chyba zastąpić.

Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, ale sam Sauerland przyznaje, iż głównym kandydatem do zmiany finalisty jest właśnie Eubank Jr.

- Moglibyśmy przesunąć termin o miesiąc, ale nie o trzy miesiące. Mamy swoje zobowiązania. Wciąż mamy nadzieję, że w finale zaboksuje Groves, lecz ten turniej jest większy niż jakiekolwiek nazwisko. Finał musi się odbyć w lipcu - powiedział Sauerland.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 09-05-2018 20:03:44 
A potem Braehmer vs Groves i zwycięzcy walczą ze sobą :D
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 09-05-2018 20:44:12 
Jako fan Breahmera byłbym za tym, żeby to właśnie Niemiec już teraz zastąpił Grovesa w walce ze Smithem. W końcu Niemiec miał walczyć ze Smithem już wcześniej, ale z uwagi na swój stan zdrowia Breahmer do tej konfrontacji nie doszło.
 Autor komentarza: DTOsman
Data: 09-05-2018 20:47:53 
Jaki sens ma taki finał skoro nie będzie prawdziwych pasów na szali? Celem turnieju była unifikacja...
 Autor komentarza: arpxp
Data: 09-05-2018 20:55:20 
Ciekawe czy Groves wróci jeszcze do formy sprzed kontuzji. Zwichnięty bark to nie są żarty.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.