WHYTE: CHISORA POZUJE NA GANGSTERA, MA UROJENIA

Dillian Whyte (23-1, 17 KO) zarzuca Dereckowi Chisorze (28-8, 20 KO), że schował się za ochroną, kiedy chciał z nim odbyć męską rozmowę podczas sobotniej gali Bellew-Haye 2 w Londynie.

WHYTE-CHISORA: WIDEO Z ZAJŚCIA >>>

- Dereck ma urojenia, to dziwny człowiek, który wygaduje bzdury. Pozuje na jakiegoś nieobliczalnego gangstera. Pisze mi w wiadomościach, że mnie zdzieli, jak mnie spotka. Kiedy go więc zobaczyłem, powiedziałem: "Chodźmy na tyły i porozmawiajmy o tym twarzą w twarz, jak mężczyźni". On jednak schował się za ochroną, zaczął krzyczeć, robić dużo szumu. Zależy mu na rozgłosie i obecności kamer, ale jak stanąć z nim na osobności, to nie ma już nic do powiedzenia - stwierdził Whyte.

- Byłem spokojny. Mówiłem, że nie ma potrzeby krzyczeć, kiedy między nami jest dziesięciu ochroniarzy. Proponowałem, żebyśmy porozmawiali sami, ale nie chciał. Chisora to twardziel z internetu - dodał.

Pod koniec 2016 roku Whyte pokonał Chisorę niejednogłośną decyzją sędziów po brutalnej walce w Manchesterze. Od tego czasu Chisora zabiega o rewanż, ale jak na razie bezskutecznie, a jego szanse na ponowną konfrontację spadły po listopadowej porażce z Agitem Kabayelem.

- Jak Chisora odniesie jakieś dobre zwycięstwo, to zacznie się znowu liczyć. A na razie niech się uspokoi - skomentował Whyte.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Coleman89
Data: 09-05-2018 11:35:16 
Ty pajacu....past prime rozbity Derek ci morde spral a wydrukowali zwyciestwo tobie boś młodszy tępaku. Chisora pare lat temu to by tobą ring wytarl,rew nie chcesz bo wiesz ze to by był znowu dla ciebie horror,Ortiz to zrobi z twojej mordy bigos.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 09-05-2018 12:21:32 
Autor komentarza: Coleman89

Data: 09-05-2018 11:35:16

rew nie chcesz bo wiesz ze to by był znowu dla ciebie horror


No nie wiem, Chisora lepszy już się nie robi, wręcz przeciwnie, ich pierwsza, świetna walka to mógł być łabędzi śpiew Chisory i w rewanżu mógłby dostać do jednej mordy. Tak obstawiam. Choć obstawiałem tak też przed ich pierwszą walką...
 Autor komentarza: Riddick
Data: 09-05-2018 12:43:18 
Ależ ten typ mi działa na nerwy. Nawet nie musi mordy otwierać, wystarczy sam jej wygląd. Cholerne beztalencie. Niech on w końcu zawalczy z kimś z czołówki, marzę po prostu o zobaczeniu go na deskach.
Niestety Hearn nie puści go na nikogo grozniejszego niż skończony Pulev. Nie ma szans na walkę z Ortizem, przecież oni się starego Chisory boją.
 Autor komentarza: BadBlood
Data: 09-05-2018 13:10:55 
Ja w rewanżu nie miałbym faworyta. Chisora pierwszą walke według mnie wygrał. Whyte z walki na walke wygląda coraz lepiej. Boks coraz łatwiej mu przychodzi. Nie wiem natomiast jak przygotował się do ich 1 starcia Chisora. Ostatnio mam wrażenie, że poważniej podszedł do treningów i może zrobić forme, która pomoże mu pokonać Whyte'a.
 Autor komentarza: sjerrg
Data: 09-05-2018 17:12:41 
Chisora i forma to oksymoron.
 Autor komentarza: MarkS
Data: 10-05-2018 21:32:48 
BadBlood - no super komentarz - mam podobne zdanie jednak ze wskazaniem na Whyte'a.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.