JEŻEWSKI ŁATWO WYPUNKTOWAŁ BANKSA

W pojedynku bez większych emocji Nikodem Jeżewski (14-0-1, 8 KO) pewnie wypunktował Demetriusa Banksa (9-5, 4 KO).

Amerykanin dał się już poznać w naszym kraju jako zawodnik usposobiony dobrze w defensywie i właśnie to pokazał dziś na ringu w Kościerzynie. Nie myślał o zwycięstwie, tylko bardziej o tym, by przetrwać do ostatniego gongu. I udało mu się. Podobnie jak w zeszłym roku w potyczce z Adamem Balskim.

Jeżewski atakował, wywierał pressing, jednak czystych ciosów było jak na lekarstwo. Po ostatnim gongu sędziowie punktowali na korzyść miejscowego pięściarza 77:75 i dwukrotnie 80:72.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: astarte
Data: 05-05-2018 14:20:22 
banks przez cala walke nie trzymal gardy, momentami odrobine pajacowal jak nasz gitman, ale wiekszosc ciosow zbieral na barki, rekawice albo ramiona. dosc sliski bokser, jezewski nie byl mu w stanie zagrozic.

problemem banksa jest to, ze kompletnie nie atakuje, a jesli juz to nieporadnie. slaba walka niestety, nieprzyjemna dla oka. jezewski wygral to zdecydowanie i bezapelacyjnie, ale jako widowisko - wypadlo slabo.

niemniej jednak bede kibicowal dalej nikodemowi i trzymal kciuki za jego kolejne potyczki. starcia z balskim nie moge sie juz doczekac :-)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.