GARDZIELIK LEPSZY OD MIELEWCZYKA, UDANY DEBIUT GRUCHAŁY

Kamil Gardzielik (8-0, 3 KO) kontynuuje dobrą passę. Przed chwilą na ringu w Kościerzynie pokonał przekonująco Damiana Mielewczyka (12-5, 8 KO).

W pierwszych minutach pojedynek był jeszcze optycznie wyrównany. Z upływem czasu uwidoczniała się jednak coraz bardziej przewaga byłego mistrza Polski w boksie olimpijskim. W ostatniej, ósmej rundzie, panował już bardzo wyraźnie. Po ostatnim gongu sędziowie jednogłośnie wskazali na Gardzielika, punktując 79:74 i dwukrotnie 80:72.

Wcześniej udany debiut na zawodowym ringu zanotował 17-letni Kevin Gruchała (1-0), pokonując Sylwestra Walczaka (5-36-2). Utalentowany nastolatek już w pierwszej odsłonie zranił przeciwnika lewym sierpowym, ustawiając sobie go do końca. Nie udało mu się jednak wygrać przed czasem. Po ostatnim gongu wszyscy sędziowie mieli na swoich kartach wynik 40:36.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: keane
Data: 05-05-2018 13:34:12 
Bardzo dobra walka z wymagającym i twardym na tym etapie Mielewczykiem. Widać progres ale jeszcze mega dużo pracy przed Kamilem. Ważne, że to wie i realizuje, a da nam dużo radości. Pierwsza 8 rundówka pokazała, że kondycyjnie bez zarzutu. Poprawić balans, bicie seriami i siłę ciosu...tak na szybko ;). Generalnie - zdecydowanie najlepsza walka na gali !
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.