MANGUIA ZASTĄPI SMITHA W WALCE Z ALIM O PAS WBO

Jeszcze niedawno Jaime Munguia (28-0, 24 KO) był jednym z najpoważniejszych kandydatów do walki z Giennadijem Gołowkinem, jednak jego kandydaturę odrzuciła komisja sportowa. Ale młodziutki Meksykanin kilkanaście dni później otrzymał może mniej kasową walkę, za to również o tytuł mistrza świata. I co najważniejsze, w swojej kategorii - junior średniej.

Sadam Ali (26-1, 14 KO) po niespodziewanym zwycięstwie nad Miguelem Cotto 12 maja podejdzie do pierwszej obrony tytułu mistrza świata federacji WBO. Pierwotnie jego rywalem miał być Liam Smith, lecz Anglik, w przeszłości posiadacz tego pasa, cierpi na chorobę skóry, która raz na jakiś czas daje mu się we znaki, a wtedy nie może normalnie trenować. Gdy Munguia dostał propozycję zastępstwa, zgodził się od razu i za niespełna dwa tygodnie zaatakuje tytuł World Boxing Organization. Galę w Turning Stone Resort Casino w Veronie pokaże za oceanem stacja HBO.

Podczas tego samego wieczoru Rey Vargas (31-0, 22 KO) podejdzie do trzecie obrony pasa WBC kategorii super koguciej, mierząc się z Azatem Hovhannisyanem (14-2, 11 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.