SZEF WBC: CHCIAŁBYM ZNOWU ZOBACZYĆ McGREGORA W RINGU

Mauricio Sulaiman, prezydent federacji World Boxing Council, przyznał, że chętnie znowu zobaczyłby w ringu Conora McGregora (0-1), który w ubiegłym roku zadebiutował w boksie przegraną w dziesiątej rundzie walką z Floydem Mayweatherem Jr (50-0, 27 KO).

- Chciałbym znowu zobaczyć go w ringu. Nie jestem jednak pewien, czy stać go na rywalizację na poziomie mistrzowskim. Walka na dystansie 12 rund to dla niego problem. Wszyscy myśleli, że jego potyczka z Mayweatherem to będzie żart, a tymczasem McGregor wygrał pierwsze trzy rundy. Floyd nie wiedział, co robić. Potem jednak Mayweather świetnie boksował. McGregor był zaś bardzo dzielny. Myślę, że może odnosić sukcesy w boksie, ale nie widzę go w 12-rundowej walce. Może być mistrzem pojedynków 6-rundowych - stwierdził.

McGregor miał stoczyć kolejną walkę w UFC, ale niedawno jego dalsza kariera w tej organizacji stanęła pod znakiem zapytania. Przed galą UFC 223 Irlandczyk zaatakował z grupą znajomych autobus, w którym znajdowali się zawodnicy UFC, w tym Chabib Nurmagomiedow. McGregorowi postawiono kilka zarzutów, ale pozwolono opuścić areszt po wpłaceniu kaucji.

Wcześniej Irlandczyk nie wykluczał, że kiedyś jeszcze wystąpi w ringu bokserskim.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BadBlood
Data: 28-04-2018 14:07:37 
Błagam skończcie gadać już o tych pierwszych 3 rundach... Mayweather mu je oddał. Potem już tylko szedł do przodu schowany za gardą i obijał McGregora. Floyd nie boksował tylko się bawił.
 Autor komentarza: Granat
Data: 28-04-2018 14:18:31 
BadBlood

Dokładnie tak było, trzy pierwsze rundy pod publiczkę, a potem obijanie ogóra zza gardy. A ten Sulaiman, nie no brakuje mi słów. Świat boksu nie widział chyba większego błazna.
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 28-04-2018 15:05:51 
Nie oddał tylko dał się wystrzelać ( a uppercuta z pierwszej rundy nie przyjął dla show) taka była taktyka zresztą bardzo mądra bo różnica w zdolnościach jest najbardziej widoczna na zmęczeniu a u Conora wydolność to słaby punkt. Profesor ograł ucznia ale jakby Money szedł do przodu od pierwszego gongu to by się narażał na zwiększone ryzyko a on zawsze go unikał jak ognia.
 Autor komentarza: matd
Data: 28-04-2018 18:30:13 
Powinno byc; " Chcialbym znow zobaczyc pieniadze od McGregora" ..$uleiman,najwieksza swinia w dzisiejszym boksie. WBC nie ma zadnych zasad(Whyte) i nawet sie juz nie kryją. Jeśliby miei miec hajs za walke w kisielu kardashinanek to tez bysmy uslyszeli cos w stylu,ze; "trzeba dac sznase,ze ktos tam widzial ja na sai i jest potencjal".. $uleiman najwieksza zakala w dyscyplinie!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.