HEARN: DZIĘKI TEJ OFERCIE PRZYBLIŻYLIŚMY SIĘ DO JOSHUA-WILDER

Po tym, jak Deontay Wilder (40-0, 39 KO) zaproponował Anthony'emu Joshui (21-0, 20 KO) pięćdziesiąt milionów dolarów za hitową walkę, promotor Anglika nabrał optymizmu, że do unifikacji w wadze ciężkiej uda się doprowadzić.

Eddie Hearn ciągle nie wie, na ile wiarygodna jest oferta Wildera, niemniej pozostaje dobrej myśli.

- Negocjacje się otwierają. My złożyliśmy ofertę, a oni złożyli swoją. Niezależnie od tego, czy jest to zabieg PR-owy, czy oferta jest prawdziwa, walka się dzięki temu przybliżyła. Z naszej strony nie ma żadnych wątpliwości. Joshua chce tego pojedynku. Wierzę, że Wilder również - oznajmił.

- Jeśli w umowie są odpowiednie warunki, to będziemy zainteresowani. Diabeł tkwi w szczegółach, a naszym zadaniem jest sprawdzenie tych szczegółów. Odpisałem Wilderowi, że jesteśmy zainteresowani, ale nie możemy polegać na jego wiadomości e-mail. Musimy zobaczyć dowód, że mają te pieniądze, musimy też zobaczyć wszystko w formalnej, papierowej formie. Jest wiele spraw do omówienia - dodał.

Dziś w Nowym Jorku ma się odbyć spotkanie pomiędzy Hearnem a reprezentantami Wildera, podczas którego obie strony spróbują doprowadzić do walki. Jeśli nie uda się osiągnąć porozumienia, Amerykanin w kolejnym pojedynku zmierzy się prawdopodobnie z Dominikiem Breazeale'em (19-1, 17 KO) - obowiązkowym pretendentem WBC. Wśród potencjalnych rywali Anglika są Aleksander Powietkin (34-1, 24 KO) - obowiązkowy pretendent WBA, i Jarrell Miller (20-0-1, 18 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: niefachowiecBOKSU
Data: 27-04-2018 10:47:07 
Mam takie wrażenie, że zorganizowanie Floyd Mayweather vs Manny Pacquiao wyglądało dużo profesjonalniej. Tutaj sam zawodnik Wilder podaje oferty promotorom przeciwnika, Hearn narzeka znowu że Wilder nie ma tych pieniędzy. Niezły cyrk to jest :) moim zdaniem.
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 27-04-2018 11:50:47 
Taaak , oba obozy bardzo nieudolnie prowadzą negocjację . Chyba celowo chcą doprowadzić do kłótni , jakby nikomu nie zależało .
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 27-04-2018 13:03:11 
no bo nie ,a zarobic tyle nei zarobil a o powaznych pieniadzach moze rozmawiac tylko haymon ktory tez ich nei ma ale ma ludzi ktorzy moga dac
 Autor komentarza: matd
Data: 27-04-2018 13:37:11 
Hearn uczy tych klaunow profesjonalizmu na kazdy kroku. To co wyczyniają ludzie WIldera z nim samym na czele to kabaret czystej masci. Wilder pisze emailem,ze daje 50 mln,kaze w jeden dzien podpisywac umowe,przy okazji nie chcac pokazac kontraktu XD No parodia. Wystarczy nawet przeczytac powyzszą wypowiedz Hearna,i porownac z tymi pierdołami od strony amerykanskiej,zeby wiedziec kto tu ma leb na karku i jest pelnoprawnie w biznesie,a kto sie zawieruszyl w miejscu nieodpowiednim dla siebie. Jedyne dobre tego,ze tym zagraniem,zwiekszyli zainteresowanie,podsycili media - a co za tym i kibicow i "Januszy"...
 Autor komentarza: MODM
Data: 27-04-2018 16:24:36 
matd

Kogo i czego uczy ten rozpieszczony bachor myślący że jest królem za pieniądze tatusia ?

Jakby był normalny i chciał starcia z Wilderem to dałby mu te 40 czy nawet 30 % a nie jakieś śmieszne 12,5 mln .
Unifikacja ostateczna HW na pewno da dobrą forsę , m.in 60-70 mln .

12,5 mln z 60 mln to 21% . I choć są to niewyobrażalne pieniądze dla Alabamy to przy tak dochodowej gali są to śmieszne ochłapy , które można dać prospektom a nie niepokonanemu facetowi z ostatnim pasem którego Antoni chce zdobyć
 Autor komentarza: xionc
Data: 27-04-2018 16:53:25 
moim zdaniem troluja Wildera zeby go osmieszyc, on zaproponowal podzial 50-50 a nie 50 mln ;)
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 27-04-2018 17:21:06 
Powoli zaczyna się robić z tego telenowela.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.