ŁOMACZENKO: DAVIS WCALE NIE CHCE WALCZYĆ, CO ON W OGÓLE GADA?

Wasyl Łomaczenko (10-1, 8 KO) nie kupuje zapewnień Gervonty Davisa (20-0, 19 KO) i jego obozu o tym, że Amerykanin chce się zmierzyć z Ukraińcem.

Niedawno promujący Davisa Floyd Mayweather Jr stwierdził, że Davis zaboksuje z Łomaczenką.

- Moim zdaniem on wcale nie jest zainteresowany tą walką. Ja mogę z nim walczyć nawet za darmo. Dlaczego nie chciał ze mną walczyć, kiedy boksowałem w wadze super piórkowej? Miałem wtedy pas WBO, a on IBF. Czemu nie chciał walczyć wtedy? Teraz ja przeszedłem do kategorii lekkiej, a on nagle chce boksować. I mówi, że walka musi się odbyć na PPV. O czym on gada? On nawet nie walczył nigdy w walce wieczoru, zawsze boksuje przed nią. Co on mówi, jakie PPV? - skomentował Ukrainiec.

- Znacie mnie, wiecie, że się nikogo nie boję. Jak będzie miał jakiś tytuł, to możemy boksować. Na razie ma pas w wadze super piórkowej, a ja zamierzam pozostać w wadze lekkiej. Może się tutaj przenieść, zdobyć pas, a wtedy zaboksujemy - dodał.

Łomaczenko zadebiutuje w dywizji lekkiej 12 maja w Nowym Jorku, gdzie zmierzy się z mistrzem WBA Jorge Linaresem (44-3, 27 KO). We wtorek Ukrainiec zaprezentował formę na treningu medialnym, którego fragment można zobaczyć poniżej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 25-04-2018 11:05:23 
Dokładnie.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 25-04-2018 15:09:15 
Wystarczy przypomnieć sobie kto stoi za Gervontem Davisem aby wiedzieć, że tak naprawdę zawalczy z Ukraińcem dopiero wtedy kiedy pewne będzie, że wygra i zachowa bezcenne zero w rekordzie. Jego opiekun chronił swoje zero niczym młody alumn cnoty w seminarium.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.