JACOBS: RYWALE JUŻ NIE UCIEKAJĄ PRZED GOŁOWKINEM

Daniel Jacobs (33-2, 29 KO) twierdzi, że Giennadij Gołowkin (37-0-1, 33 KO) nie sieje już takiego postrachu, jak to miało miejsce w przeszłości, gdy promotor Kazacha narzekał, że nikt nie chce z nim walczyć.

- Gołowkin był kreowany na niszczycielskiego potwora, ale sądzę, że karta się odwróciła. Rywale już przed nim nie uciekają, raczej wszyscy chcą z nim teraz walczyć - oznajmił 31-letni Amerykanin.

Jednym z pięściarzy, którzy chcą boksować z "GGG", jest Siergiej Derewianczenko (12-0, 10 KO). Ukrainiec jest obowiązkowym pretendentem do tytułu IBF w wadze średniej, który zdaniem jego promotora powinien zostać Gołowkinowi odebrany, jeśli Kazach nie zmierzy się z Derewianczenką w swoim kolejnym pojedynku.

- To byłaby bardzo dobra walka dla nich obu. Siergiej ma charakter i naprawdę wysokie umiejętności. To duży talent. Byłem w ringu z oboma, ale nie wiem, kto by wygrał - oznajmił Jacobs, któremu Ukrainiec pomagał w sparingach przed ubiegłoroczną, przegraną na punkty, potyczką z Gołowkinem.

Jacobs kończy w tej chwili przygotowania do pojedynku z Maciejem Sulęckim (26-0, 10 KO). Walka odbędzie się 28 kwietnia w hali Barclays Center na Brooklynie.

Gołowkin wróci na ring być może 5 maja, ale ciągle jest możliwość, że jego planowany na ten termin występ zostanie odwołany, ponieważ na niespełna trzy tygodnie przed walką ciągle nie zakontraktowano żadnego rywala.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 16-04-2018 15:25:12 
Coś w tym jest, w ciągu ostatniego roku zacząłem inaczej postrzegać Gołovkina. Przestał dominować w ringu nad swoimi rywalami, Jacobs i Alvarez wyszli do niego bez strachu i dali mu świetne walki. Teraz po tej wpadce Alvareza, coś podejrzanie szukają łatwego rywala, po latach gadania, że zawodnicy boją się walczyć z Gołovkinem, dają dziwne wymówki na temat walki z Derewianczenką, tak chcieli wszystkich pasów, mogli przełożyć przygotowania na czerwiec na Saundersa, a też nie brali tego pod uwagę. Gdzie jest ten Gołovkin mogący walczyć z każdym, chcący zunifikować wszystkie pasy?
 Autor komentarza: BlacK1111
Data: 16-04-2018 16:27:08 
Po prostu Gienek miał ostatnio przeciwników godnych siebie stąd nie było widać takiej różnicy. Nadal jest ostry i moim zdaniem bedzie jeszcze na topie przez jakiś czas dopóki nie trafi się gorszy dzień...jak w życiu
 Autor komentarza: mcdf
Data: 16-04-2018 16:37:33 
Trudno, żeby błyszczał jak kiedyś skoro walczył z naszprycowanym Canelo i dwa razy większym Jacobsem, którego i tak usadził na początku walki.
 Autor komentarza: mcdf
Data: 16-04-2018 16:37:33 
Trudno, żeby błyszczał jak kiedyś skoro walczył z naszprycowanym Canelo i dwa razy większym Jacobsem, którego i tak usadził na początku walki.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 16-04-2018 16:46:17 
Wszyscy myślą że jak nie znokautował Rudego to znaczy że się kończy. Wejdą do ringu, dostana w mordę i zmienią poglądy.
 Autor komentarza: ORTIZTEAM
Data: 16-04-2018 19:29:11 
Niech walczy rewanż z GGG to nie dotrwa do końca pojedynku uszaty czoco loco
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 16-04-2018 23:46:23 
nie upraszczajmy...
Jacobs olal pas ibf aby nie wejsc na wage i wszedl ogromny do rngu, a mimo to spierdzeilal cala walke udajac ze chcce walczyc i przegral bardzo wyraznie, padajac przy tym dostajac dobry prad w brode mimo ze ggg wcale mocno go nei trzasnal

canelo, nakoksowany do granic mozliwosci, z kondycja na 30rund biegal ucielkal probujac sie odgrywac, przegral dosc wyraznie, ale mial plecy sedziowskie, adela szok, trella odziwo widzial remis przy stanie 1:1 heh i 7 runde jako jedyny czlowiek na ziemii dla canelo co suma sumarum zmienialo wszystko
 Autor komentarza: eliminator
Data: 17-04-2018 10:32:22 
Maniek1986 podzielam Twoje zdanie kolego :) szkoda ze malo kto widzi fakty
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.