TRENER FURY'EGO: TYSON TO WYBRYK NATURY

Szkoleniowiec Tysona Fury'ego (25-0, 18 KO) uspokaja sympatyków Anglika, którzy obawiają się, że z powodu długiej przerwy od boksu i problemów poza ringiem 29-latek nie zdoła nawiązać do formy ze zwycięskiej walki z Władimirem Kliczką.

- Tyson to wybryk natury. Jego timing, szybkość reakcji itp., rzeczy, które powinny wymagać nastrojenia po tak długim rozbracie z ringiem, funkcjonują idealnie - mówi współpracujący z Furym od niedawna Ben Davison.

- Na treningach musiałem go wręcz hamować, tak aby nie osiągnął szczytu formy zbyt szybko. W tej chwili koncentrujemy się na sile. Stawiamy krok po kroku, jestem zadowolony z tego, jak to wszystko się układa - dodaje.

Były mistrz wagi ciężkiej wróci na ring 9 czerwca w Manchesterze. Jego rywal póki co nie jest znany.

- Teraz ważne są przede wszystkim rundy. Potrzebujemy ich. Nie chcę kogoś, z kim poszedłby na wojnę i go wykończył. Chcę rund, chcę, żeby sprawdził w praniu to, na czym pracowaliśmy. Tyson uwielbia trenować. Nigdy nie widziałem kogoś z taką pasją do sztuki bokserskiej - stwierdził Davison.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: JohnClon
Data: 16-04-2018 16:05:28 
Jeśli gdzieś żyje człowiek, który tak bardzo nie znosi treningu jak ja, to chcę go poznać. Nienawidzę każdej sekundy obozu. Te dni są dziesięć razy dłuższe (...). Mój sukces będzie krótkoterminowy. Powinienem wygrać ze starzejącym się Władem, ale za bardzo kocham chlanie i śmieciowe żarcie. Nie będę żył jak mistrz. Daję słowo - Tyson Fury, lipiec 2015r.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 16-04-2018 17:17:16 
Hehehe, przecież Tyson to przede wszystkim świr 😁
Dlatego go tak kochamy.
 Autor komentarza: Blacky
Data: 16-04-2018 19:41:45 
Nawjyższe "ring IQ" w wadzie ciężkiej, dzięki temu najlepszy counterpuncher a takich najbardziej cenię.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.