KHAN: WALKĘ Z CANELO WZIĄŁEM Z DESPERACJI

Amir Khan (31-4, 19 KO) przyznał, że desperacja była powodem, dla którego zdecydował się zmienić wagę i zmierzyć z dużo silniejszym Saulem Alvarezem (49-1-2, 34 KO). W maju 2016 roku Anglik przegrał z Meksykaninem przez ciężki nokaut w szóstej rundzie.

- Były różne walki, których chciałem. O tej z Floydem Mayweatherem mówiło się przez lata, ale do niej nie doszło. Mówiono też o pojedynku z Mannym Pacquiao, ale i do niego nie udało się doprowadzić. Człowiek traci przez to miłość do boksu. Walkę z "Canelo" wziąłem z desperacji. Bardzo chciałem wielkiej walki, chciałem, żeby moje nazwisko widniało na Stripie w Las Vegas. To zawsze było moje marzenie - stwierdził 31-latek.

- Już wcześniej przegrywałem przez nokaut, ale potem wracałem i zdobywałem mistrzostwo świata. Popełniłem błąd, opuściłem lewą rękę, a "Canelo" trafił mnie wtedy prawą. Wolę już jednak nokaut po jednym mocnym ciosie niż przyjmowanie wielu uderzeń. Czy powinienem był brać tę walkę? Może nie. Ale to była wielka szansa i niczego nie żałuję. Gdybym jej nie wziął, to zastanawiałbym się, co by było, gdyby... - dodał.

Khan, który nie boksował od czasu tej porażki, wróci na ring w najbliższą sobotę (21 kwietnia). Jego rywalem w Echo Arena w Liverpoolu będzie Phil Lo Greco (28-3, 15 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 16-04-2018 15:28:42 
Średnio mnie Khan interesuje, ale umknęło mi to, że nie wyszedł do ringu od czasów tego ciężkiego KO od Alvareza. To już prawie dwa lata. Ciekawe jak się zaprezentuje.
 Autor komentarza: Emsiem
Data: 16-04-2018 15:34:19 
Dobra walka w wykonaniu Khana.
 Autor komentarza: Luton
Data: 16-04-2018 16:00:43 
"Były różne walki, których chciałem. O tej z Floydem Mayweatherem mówiło się przez lata, ale do niej nie doszło. Mówiono też o pojedynku z Mannym Pacquiao, ale i do niego nie udało się doprowadzić"

Mowilo sie... tylko khan o tych walkach mowil.
 Autor komentarza: ORTIZTEAM
Data: 16-04-2018 16:41:42 
Ramirez Khan teraz wali konia w kiblu na portalach pornograficznych
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.