HOLZKEN WRACA ZA DWA TYGODNIE STARCIEM Z AJETOVICIEM

Nieky Holzken (13-1, 10 KO) to uznana marka w świecie kickboksu, ale jako pięściarz jeszcze do niedawna był nikim. Kiedy więc wskoczył nieoczekiwanie do turnieju World Boxing Super Series na fazę półfinałową, był teoretycznie skazany na pożarcie z jednym z faworytów, Callumem Smithem. I rzeczywiście przegrał, ale napędził Anglikowi niezłego stracha. Warto więc odnotować powrót twardego i jak widać nieobliczalnego Holendra.

34-latek z Helmond za dwa tygodnie zaboksuje podczas gali Abraham vs Nielsen w Offenburgu. Tam jego rywalem będzie doświadczony i dobrze znany polskim pięściarzom Geard Ajetović (31-17-1, 16 KO). Starszy o trzy lata Serb wraca po punktowej porażce z Sakio Biką.

Holzken to mistrz wagi półśredniej organizacji Glory w K-1. Czasu nie zostało mu dużo, ale jeszcze w boksie może trochę namieszać.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Alexander
Data: 14-04-2018 17:28:57 
Przecież Holzken miał 19 maja walczyć z Opalachem :D Wygląda na to,że się przestraszył i wziął sobie łatwiejszego przeciwnika :P
 Autor komentarza: hms
Data: 14-04-2018 17:49:01 
Nic nie rozumiesz, Ajetovic to przetacrcie przed Opalachem ;p
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 14-04-2018 18:07:09 
Holzken fajnie boksuje, ma dobry balans i ładnie schodzi z lini ciosu. Trochę brakło mu zasięgu w starciu z Anglikiem, ale trochę też siły ciosu. Niemniej to ciekawy zawodnik na rynku europejskim.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.