OPCJE HURDA: CASTANO, ALI, REWANŻ Z LARĄ

Argentyńczyk Brian Castaño (15-0, 11 KO), regularny mistrz WBA w wadze junior średniej, może być kolejnym rywalem Jarretta Hurda (22-0, 15 KO), który w weekend odebrał pas WBA Super Kubańczykowi Erislandy'emu Larze (25-3-2, 14 KO).

Wraz przejęciem pasa Lary Hurd przejął jego obowiązki. Jednym z nich jest walka z Castaño. Sebastian Contursi, menedżer Argentyńczyka, stwierdził już, że "nadeszła już pora, by mistrz WBA Super zmierzył się z obowiązkowym pretendentem".

28-letni Castaño boksował w swojej karierze w Argentynie, USA i Francji, gdzie stoczył dwie ostatnie walki. W ubiegłym miesiącu w Boulogne-Billancourt pokonał w dwunastej rundzie doświadczonego Cedrika Vitu (46-3, 19 KO), byłego mistrza Europy.

Inną opcją dla Hurda, który poza tytułem WBA Super dzierży też pasy IBF i IBO, jest rewanż z Larą. Mówi się też o możliwej potyczce z Sadamem Alim (26-1, 14 KO), lecz oba te pojedynki wydają się obecnie mniej prawdopodobne od starcia z Argentyńczykiem. Hurd sam stwierdził, że rewanż z Larą go nie interesuje.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: astarte
Data: 10-04-2018 16:41:50 
lara lara i po larze.
 Autor komentarza: pavlus
Data: 10-04-2018 17:14:27 
Co za larum.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.