BREAZEALE I PULEW NEGOCJUJĄ WALKĘ W ELIMINATORZE IBF

Federacja International Boxing Federation wyznaczyła dwóch zawodników do walki o status oficjalnego pretendenta do mistrzostwa świata w wadze ciężkiej.

Chodzi o Kubrata Pulewa (25-1, 13 KO) oraz Dominica Breazeale'a (19-1, 17 KO). Obaj w przeszłości atakowali już tron mistrza świata, ulegając jednak przed czasem - odpowiednio Władimirowi Kliczce (KO 5) i Anthony'emu Joshui (TKO 7).

Bułgar jest obecnie najwyżej notowanym "ciężkim" w rankingu IBF. Od czasu lania z rąk Kliczki odbudował się pięcioma zwycięstwami, zdobywając po drodze tytuł mistrza Europy. Amerykanin wygrał dwukrotnie, za to nie z byle kim. Najpierw po wielkiej wojnie znokautował naszego Izu Ugonoha, by w listopadzie zastopować Erika Milonę. W zestawieniu IBF pomiędzy Pulewem a Breazeale'em są jeszcze Miller, Whyte i Powietkin, ale każdy z nich ma inne plany.

Obie strony zostały poinformowane o wszystkim 12 marca i od tego momentu dostały czas na negocjacje. Jeśli nie dojdą do porozumienia, wówczas 10 kwietnia odbędzie się przetarg na organizację tego pojedynku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MickeyBreslau
Data: 28-03-2018 11:30:06 
Poniższa wiadomość łamie postanowienia regulaminu. Użytkownik MickeyBreslau piszący z IP: 81.190.224.145 dostaje ostrzeżnie. Jeśli będzie dalej łamał regulamin, zostanie usunięty ze społeczności użytkowników serwisu.


co kurwa mial byc Izu dla pulewa ale jest jeszce na to szansa.watpie aby do tej walki doszlo bo po co ona brazylijczykowi hahha,pas ibf ma antek ktory juz walczyl z brazylijczykiem i druga walka nie ma sensu nawet gdyby dominik zostal pretententem haha
brazylijczyk idzie w kierunku wildera a pulewa ni chuja nikt w usa nie zna wiec dajcie sobie spokoj
 Autor komentarza: Zartan
Data: 28-03-2018 12:04:02 
No i to na pewno będzie kozacka walka. Myślę , że Pulev ogarnie jeśli dojdzie do takiego pojedynku.
 Autor komentarza: ORTIZTEAM
Data: 28-03-2018 18:10:48 
Ciekawa walka. Breazeale moze wygrać.
 Autor komentarza: TRM
Data: 28-03-2018 18:13:47 
Pulev we wszystkim jest poprawny, brakuje mu tez nokautującego ciosu. myślę że dominic może go przełamać . jednak kubrata bym nie skreślał. taka walka 50/50
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 28-03-2018 19:16:17 
Brezalle ma podejrzaną szczeke leżał z naszym IZU MI ALE TEŻ KAWAŁ CHŁOPA DOŚC MOCNY CIOS I JEST TWARDY ALE
TECHNICZNIE ŚREDNI ŻEY NIE POWIEDZIEĆ TOPORNY MYŚLE ŻE W EWENTUALNEJ WALCE pULEW BY GO WYPUNKTOWAŁ
 Autor komentarza: teanshin
Data: 28-03-2018 21:40:22 
Nie wierzę że Pulev może jeszcze cokolwiek ugrać. Pulev jest jeszcze w pierwszej lidze ale tylko na zapleczu i walce eliminacyjnej może wygrać, choć nie musi z każdym. Co z tego że wygra eliminator skoro dostaje KO od każdego z dzisiejszych mistrzów.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.