HEARN O OFERCIE WHITE'A: WSZYSTKO JEST MOŻLIWE

Eddie Hearn nie wyklucza współpracy z Daną Whitem przy promocji czempiona wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (20-0, 20 KO), jednak najpotężniejszy europejski promotor powątpiewa, by oferta szefa UFC opiewająca na niebagatela 500 milionów dolarów była poważna.

- Myślę, że oni szukają rozgłosu. Większa część tych wypowiedzi to zapewne propaganda, no ale wszystko jest możliwe - twierdzi Hearn.

Przypomnijmy, że dziś po południu wypłynęła informacja, że wkraczający na bokserski rynek Dana White chciałby ściągnąć pod swoje skrzydła Anthony'ego Joshuę. I to za 500 milionów dolarów. Szef stajni Matchroom Boxing deklaruje, że jest gotowy do podjęcia rozmów, jednak wątpi, by wspomniane wyżej pieniądze istotnie znalazły się na stole.

- Chciałbym usiąść do stołu z Daną Whitem. Jeśli on rzeczywiście myśli poważnie o AJ-u, musi się spotkać ze mną. Anthony wielokrotnie twierdził, że jest zadowolony, że reprezentuję jego interesy, a ja zawsze staram się to robić jak najlepiej. Dlatego chętnie wysłucham każdej propozycji - obwieścił Hearn.

- To, co Anthony najbardziej kocha w naszej współpracy, to możliwość sprawowania kontroli. To on podejmuje decyzje co do swoich sponsorów, przeciwników i tak dalej. Myślę, że zostaniemy razem do końca jego kariery - zakończył słynny promotor.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 22-03-2018 21:16:03 
I co niby White miałby zaproponować Aj'owi czego nie mógłby Hearn? Dana Whyte nie ma doświadczenia na rynku bokserskim i skoro ALHymon nie złożył jeszcze takiej oferty to ja to odbieram jako żart.
P.s Ciekawe jak po tym niusie czuje się Alabuma widząc że jego krajan chciałby promować jakiegoś Anglika anie domorosłego 40-0 mistrza świat który jak sam o sobie mówi że pokonałby Tysona w primie.
 Autor komentarza: ORTIZTEAM
Data: 22-03-2018 21:28:17 
Hearn odwleka egzekucje na Antku byle jeszcze na nim zarobic. Boje się , że jak Wilder go znokautuje jak Szpilke .AJ już nie będzie postrachem HW tylko zostanie wydmuszką na , którą jak się naciśnie będzie padać jak GLEBA Z MAM TALENT.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 22-03-2018 21:51:05 
white moze zaproponowac duzo bardzo duzo w usa
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 22-03-2018 23:29:36 
Wlasnie obejzalem wywiad z Edkiem,w ktorym odpowiadal na pytania odnosnie oferty Whitea
Zartowal i byl usmiechniety,jak to angielski gentelmen,ale wydawal sie niezle wkurwiony.
Antek podobno stwierdzil ze moze spotkac sie z Danka,ale w towazystwie swojego obecnego promotora.
Podejzewam,ze gdyby faktycznie na stole mialo pojawic sie 500mln$,to lojalnosc Josha bylaby wystawiona na ciezka probe:)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.