JOSHUA: WILDER MOŻE POBIĆ OSIĄGNIĘCIE MAYWEATHERA

Anthony Joshua (20-0, 20 KO) mówi pół żartem, pół serio, że jak tak dalej pójdzie, to Deontay Wilder (40-0, 39 KO) pobije osiągnięcie Floyda Mayweathera Jr, który wygrał 50 kolejnych walk na zawodowym ringu.

Często krytykowany za unikanie wyzwań Amerykanin zaliczył czterdziestą wygraną na początku marca na Brooklynie, gdzie pokonał w dziesiątej rundzie Luisa Ortiza (28-1, 24 KO).

- Jak Wilder wygrał, to pomyślałem, że przecież powinien był to zrobić. Jest zawodowcem od blisko 10 lat. Po takim czasie trzeba wygrywać z zawodnikami takimi jak Ortiz. Pomyślałem też, że kiedy ja będę miał czterdziestą walkę, to będę już weteranem i nikt nie będzie mi sprawiać problemów. Wilder nadal się uczy. I dobrze. Może i pobije osiągnięcie Mayweathera - stwierdził Joshua.

Anglik kończy obecnie przygotowania do pojedynku z Josephem Parkerem (24-0, 18 KO), który 31 marca odbędzie się w Cardiff. Będzie to jego drugi występ od czasu wygranej nad Władimirem Kliczką w kwietniu ubiegłego roku.

- Niewielu zawodnikom dawałbym szanse na pokonanie Kliczki w takiej formie, w jakiej się wtedy znajdował. Jak sam mówił, miał obsesję. Jego umysł znajdował się we właściwym miejscu. Myślę, że niewielu ludzi mogłoby go pokonać - podkreślił.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 22-03-2018 12:08:17 
Hmmmm Ajot potrafi subtelnie komuś przygadać
 Autor komentarza: blazini86
Data: 22-03-2018 13:34:09 
Taa obsesję... Pokonałeś misiu słabego Kliczkę, leżałeś z nim na glebie. Kliczkę, którego wcześniej Tyson Fury wypunktował jak młokosa. Jesteś drewniany i tak samo budujesz rekord jak Wilder, co zresztą jest wizytówką boksu - chcesz się liczyć, musisz mieć co najmniej 20-0. Nawet sędzia musi walki kończyć, żebyś miał 100% KO.
 Autor komentarza: MODM
Data: 22-03-2018 19:25:10 
blazin86

Ze wszystkim się zgadzam , ale to że Fury wypykał Włada jak młokosa ? Ja tam widziałem w miarę wyrównaną walkę a pod koniec nawet przewagę Kliczki . Fury wygrał jak najbardziej zasłużenie ale jak ktoś piszę że go wypykał albo ośmieszył to brak mi słów . Ośmieszał to Mayweather Canelo albo Hattona dla przykładu .
 Autor komentarza: BOXER
Data: 22-03-2018 21:05:40 
Spokojnie ale Jonak jak się rozpędzi to pokona rekord Floyda na luzie.
 Autor komentarza: skopek
Data: 22-03-2018 21:36:56 
ajot cwaniakuje . zaczyna się bać wildera . a że fury wypunktował kliczkę to totalna prawda . robił z nim co chciał . zobaczymy jak fury wróci ?!
 Autor komentarza: golabek
Data: 23-03-2018 09:04:41 
skopek
Dokładnie, kibicowałem Władkowi ale Fury zrobił go jak dzieciaka. Dopiero pod koniec Władek trochę przyśpieszył kiedy się zorientował że przegrywa. Coś w tym jest że ostatnią dobrą walkę Władek dał z Pulevem, później beznadziejna postawa z Jenningsem, Furym no i pożegnalna(jak się póxniej okazało) znakomita walka z AJ. Tylko dlaczego go nie wykończył? AJ był już nad przepaścią a Władek nic z tym nie zrobił.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.