500 MILIONÓW DOLARÓW DLA JOSHUY? DANA WHITE CHCE PROMOWAĆ ANGLIKA

Szykujący się do wejścia na rynek bokserski Dana White, prezydent UFC, jest zainteresowany podpisaniem kontraktu ze zunifikowanym mistrzem wagi ciężkiej Anthonym Joshuą (20-0, 20 KO). Umowa mogłaby opiewać nawet na pół miliarda dolarów.

White zamierza polecieć do Cardiff na walkę Anglika z Josephem Parkerem (24-0, 18 KO), która odbędzie się 31 marca. W Walii będzie chciał się spotkać z Joshuą i jego ludźmi. Mistrz przyznał, że jest zainteresowany, choć jednocześnie podkreślił, że nie zamierza się rozstawać z Eddiem Hearnem i jego stajnią Matchroom Boxing.

- Jestem z Eddiem od samego początku. Nie śledzę UFC, więc nie wiem, jakie mają plany... Ale jestem zainteresowany, wszyscy możemy pracować razem. Mamy z Eddiem bardzo dobre relacje, jestem przekonany, że Eddie także byłby zainteresowany współpracę z White'em. Jeśli to dobry interes, to ma to sens - oznajmił.

Kontrakt Joshuy z Hearnem wygasa za mniej więcej rok. Promotor wtóruje słowom swojego podopiecznego i mówi, że jest otwarty na robienie interesów z White'em. - A tymczasem podpiszę kontrakt z Conorem McGregorem i wszyscy będziemy kwita - zażartował.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy White zacznie promować walki pięściarskie. Obecnie stara się o licencję promotora bokserskiego w stanie Nevada.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Lolitka
Data: 22-03-2018 12:46:42 
ilesz to samolotów z paczkami spadnie do afryki :)
 Autor komentarza: Meehaw
Data: 22-03-2018 14:08:56 
Ilesz? Z myljon. Wiadomo, że samoloty z paczkami lubią sobie spadać. Zwłaszcza w afryce. Ma to ogromny związek z mentalnością Anthonego Joshuy...
 Autor komentarza: Lolitka
Data: 22-03-2018 14:48:54 
sercen antos na pewno jest w afriko :) ze swoimi czarnymi braćmi i bananami :)
 Autor komentarza: ORTIZTEAM
Data: 22-03-2018 17:34:13 
Niech wykupi Oscara De la Hoye i załatwi mu walke gdzie Oscar będzie mógł walczyć w swoich ulubionych ponczochach może WWE?
 Autor komentarza: ORTIZTEAM
Data: 22-03-2018 17:36:41 
Gadali , że UFC ogólnie MMA przebija BOKS a gość z UFC chce kupować najlepszych bokserów Floyda nie kupi to Antka .Czyżby mma juz przegrywa z BOKSEM i potrzebują koni pociągowych?HAHAHA.
W UFC z tego co widziałem walki w wadze ciężkiej to walki emerytów po 40 lat bo narybku nie ma to chcą wydrzeć boksu łachudry. BOKS RZĄDZI.
 Autor komentarza: rozowyAdolf
Data: 22-03-2018 22:18:08 
Wypierdalaj do przytulasow z jajami na oczodolach.
Tyle bylo ze mma wypycha boks i ze tak i ze cos jeszcze.Masz ryzego co zebral po papie od floyda sciagnietego z emerytury z kanapy wiec mozesz go lansic.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.