FRANK BRUNO OSTRZEGA JOSHUĘ, ŻEBY NIE PRÓBOWAŁ BYĆ MACHO

Były mistrz świata wagi ciężkiej Frank Bruno doradził Anthony'emu Joshui (20-0, 20 KO), aby boksował mądrze i unikał ringowej wojny z Josephem Parkerem (24-0, 18 KO).

- Jak Joshua będzie się dużo ruszać w ringu i zrobi użytek z zasięgu ramion i siły, to ułatwi sobie zadanie. Jeśli jednak spróbuje być macho i będzie dążyć do bitki, Parker będzie bardzo niebezpieczny. To zawodnik w dobrej formie, nieustępliwy - oznajmił 56-letni dzisiaj Bruno, który w latach 1995-1996 dzierżył pas WBC.

- Joshua jest bardzo dobry. Gość jest zawsze bardzo skupiony. Cały czas chodzi do gymu i ciężko trenuje. Twardo stąpa po ziemi, zasługuje na wszystko, co ma. Nie można jednak wybiegać w przyszłość, bo Parker to nie byle kto. To bardzo twardy zawodnik, który nie unika walki - dodał.

Pojedynek Joshua-Parker odbędzie się 31 marca na Principality Stadium w Cardiff. W stawce znajdą się pasy IBF, WBA, WBO i IBO w wadze ciężkiej. Transmisja w TVP Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 21-03-2018 11:52:05 
Lubię AJ'a, ale mniej, albo w ogóle gadania w mediach, od tego ma Hearna, a więcej słuchania trenera McCrackena. I ma być maks 110 kg..
 Autor komentarza: Polakos
Data: 21-03-2018 11:59:17 
Na luzie AJ, nie widzę za bardzo innej możliwości.
 Autor komentarza: paxoxxx
Data: 21-03-2018 12:34:43 
Antek nie jest robotem to też człowiek co było widać w walce z Władem, od którego wyłapał konkret sztukę :)kwestią jest czy taki Parker jest w ogóle w stanie zadać jakiś cios, który zagrozi Joshule-śmiem wątpić wejdzie do ringu obsrany jak Martin.
 Autor komentarza: Blacky
Data: 21-03-2018 12:51:18 
Poszedł zakłada na to, że Joshua będzie przynajmniej raz liczony przy kursie 1:7
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 21-03-2018 13:11:59 
Powiem tak
To co mowi Frank Bruno ma sens.Zasadniczo boks polega na tym,zeby w jak najbezpieczniejszy dla siebie,pokonac rywala
Ale ja lubie ogladac walki AJ-a,poniewaz on jest lubi sie bic.Oczywiscie przy takim podejsciu,niemozliwe jest unikniecie wszystkich ciosow.Dlatego Ankowi zdarza sie przykmowac ciosy,ktore wpedzaja go w tarapaty.
Parker ma czym udrzyc,szczegolnie niebezpieczny jest ten jego prawy overhand.Fajnie gdyby zranil takim ciosem Antka.Beda emocje.Na to licze:)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.