ARTHUR ABRAHAM NIE SKŁADA BRONI

Arthur Abraham (46-6, 30 KO) spróbuje po raz ostatni. Były mistrz świata wagi średniej i dwukrotny champion w super średniej wróci 28 kwietnia na ringu w Baden Arena w Offenburgu.

Rywalem Ormianina z niemieckim paszportem będzie inny zawodnik związany ze stajnią Team Sauerland - Patrick Nielsen (29-2, 14 KO). Dla obu będzie to powrót po porażkach. "Król" przegrał wysoko na punkty z Chrisem Eubankiem Jr w połowie lipca, natomiast Duńczyk trzy miesiące później poległ przed czasem z Johnem Ryderem.

- Po ostatnim występie porozmawiałem poważnie z moim trenerem Ulli Wegnerem i to on pomógł mi podjąć decyzję. Nie jestem jeszcze gotowy na sportową emeryturę. Mam jeszcze coś do udowodnienia i chcę raz jeszcze zostać mistrzem świata. Nielsen to dobry zawodnik i będzie dla mnie fajnym testem. Efektowną wygraną mogę udowodnić kibicom, że stać mnie jeszcze na mistrzowskie walki - stwierdził Abraham.

- Nie mogę się już doczekać. Po ostatniej porażce sporo pozmieniałem w swoim treningu, ale również życiu pozaringowym. Mój rywal wciąż ma duże nazwisko w świecie boksu i jeśli zdołam go pokonać, ten sukces poprowadzi mnie do jeszcze większych rzeczy - wtrącił z kolei Nielsen.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 19-03-2018 17:07:29 
Pan "Skorupa" czyli jednowymiarowy siłacz z potężnym ciosem taki Włodarczyk 3.0, no i spaprał

karierę Andre Dirrell'a, pomimo, że z nim przegrał. Powrót na ring w jego wypadku, to jak wyciąganie

trupa z szafy, nikt poważny się już nie przestraszy.
 Autor komentarza: Salomoni
Data: 19-03-2018 17:50:59 
Prywatnie podobno spoko gość, ale jako boksera (a właściwie profanatora tego sportu) szczerze go nie cierpiałem, więc teraz żegnam bez żalu.
PS. Mimo oczywistych wad boks Włodarczyka wydaje mi się odrobinę bardziej szlachetny.
 Autor komentarza: adambw
Data: 19-03-2018 19:07:11 
przyjechal do niemiec z reklamowka a teraz ma swoje Linie lotnicze,poczatkowe walki byly dosc ciekawe (zlamana szczeka)ale pozniej to juz Taki boks jak u Hucka....
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 19-03-2018 20:13:51 
Eubank Jr pokazał mu że już raczej prochu nie wymyśli
 Autor komentarza: TRM
Data: 20-03-2018 13:36:09 
jeszcze w średniej miał mega cios. w super średniej już robił mniejsze wrażenie na rywalach i z powaznych graczy to usadził tylko taylora. nawet wilczewski pregrał z nim tylko na pkt. za ogólne osiagnięcia to pełen szacun, jak ktoś pisał wyżej: przyjechał z reklamówką a teraz ma ponad 100 mln ojro na koncie. ale boksersko trochę toporny. jakby potrafił lepiej swoją naturalną siłę wykorzystać to może by osiągnał więcej. ale z nie z uli wegnerem w narożniku
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.