TRENER GOŁOWKINA O CANELO: NIE MOŻNA TEGO ZAMIEŚĆ POD DYWAN

Trener Giennadija Gołowkina (37-0-1, 33 KO) podkreśla, że coś trzeba zrobić z Saulem Alvarezem (49-1-2, 34 KO) i jego pozytywnym wynikiem kontroli antydopingowej.

W organizmie Meksykanina wykryto klenbuterol. Szkoleniowiec Gołowkina domaga się działań, choć jednocześnie zaznacza, że nie może w tej chwili zarzucać "Canelo", że wspomagał się nielegalnymi substancjami.

- To byłaby ignorancja z mojej strony, gdybym zaczął spekulować. Śledztwo muszą przeprowadzić eksperci. Sądzę w każdym razie, że nie można tego zamieść pod dywan. Nie jest to dobre dla naszego sportu i dla jego przyszłości. Albo niech Saula oczyszczą, albo zawieszą - oznajmił Abel Sanchez.

Alvarez twierdzi, że klenbuterol znalazł się w jego organizmie na skutek zjedzenia skażonego mięsa. Federacja WBC pryjmuje te wyjaśnienia i wygląda na to, że jego planowana na 5 maja walka z Gołowkinem odbędzie się zgodnie z planem.

- Giennadij był trochę zawiedziony tym, że sztab "Canelo" nie zadbał bardziej o jedzenie. Wie jednak, że to jest część gry. Cały czas trenuje, mamy nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Będziemy trenować dalej, dopóki coś się nie stanie - stwierdził Sanchez.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 14-03-2018 11:35:44 
Przecież WBC już dawno go oczyściło a VADA robi tylko za co ma zapłacone. Sprawy nie było, cash cow jest czysty, proszę wracać do swoich obowiązków i sie nie interesować...
 Autor komentarza: davvv1114
Data: 14-03-2018 12:39:08 
A za jakiś czas znowu uwalimy jakiegoś ruska by pokazać, że z VADA nie ma żartów i jak to boks jest konsekwentnie czyszczony z koksiarzy.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 14-03-2018 14:05:19 
Alvarez uczciwy jak polityk.
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 14-03-2018 14:08:23 
VADA poczekała dokłądnie tyle czasu ile potrzeba Alverozowi na usuniecie tego srodka z organizmu . Przecież oni dysponują próbkami krwi .... nikt się do niczego nie przyznaje ...

Przecież pewnie można zbadać czy przyjmował środek doustnie , czy dostał pare zastrzyków ...
Nikt nic nie wie .... , te próbki pewnie już zostały opłacone a dowody zniszczone . Cisza spokój...
 Autor komentarza: adambw
Data: 14-03-2018 19:53:42 
za to powinien ggg urwac mu ten rudy leb i nasikac w szyje...dla odkarzenia...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.