MENEDŻER DEREWIANCZENKI: ON CHCE WIELKICH WALK, Z KIMKOLWIEK

Niepokonany średni z Ukrainy ma aktualnie 32 lata i wie, że jest to najwyższa pora, aby zacząć tworzyć swoją markę w bokserskim świecie.

Siergiej Derewianczenko stoczył do tej pory relatywnie niedużo walk bo 12, jednak wszystkie z nich wygrał. Wierzy jednak, że jest bardziej niż gotowy na każdego przeciwnika w tej wadze, który tylko będzie chciał się z nim zmierzyć.

Problem jest jednak taki, że mało kto jest skory do podjęcia ryzyka walcząc z Ukraińcem, ponieważ ryzyko to byłoby wysokie, nagroda jednak niska.

- On czuje, że nie jest mu poświęcane tyle uwagi ile powinno, i chce walczyć z każdym. Problem jest taki, że jest tak dobry, że żaden z topowych średnich nie chce z nim walczyć, teraz to moja praca, żeby te duże walki mu zapewnić - powiedział Keith Connoly, menedżer Derewianczenki.

Zwycięstwo nad Tuerano Johnsonem w sierpniu 2017 uczyniło go obowiązkowym pretendentem do pasa IBF, który obecnie posiada Giennadij Gołowkin. Jednak zaplanowany rewanż Gołowkina z Canelo Alvarezem może sprawić, że upłynie dużo czasu, zanim dostanie swoją szansę.

W swoim ostatnim pojedynku „The Technician” pokonał Dashona Johnsona w 6. rundzie, w walce na karcie wstępnej gali Wilder-Ortiz 3 marca.

- Jesteśmy obowiązkowym pretendentem do tytułu IBF, a więc liczymy na walkę o pas już niedługo, nieważne z kim, ale w międzyczasie Siergiej chce być aktywny, niszczył przeciwników w ringu, a nie przyciąga uwagi, na jaką uważa, że zasługuje. Jedynymi średnimi, jacy są w stanie rywalizować z Siergiejem są CaneloGołowkin i Daniel Jacobs, myślę, że ze swoim stylem pokonałby Billy'ego Joe Saundersa - dodał Connoly.

Pojedynek Derewianczenko vs Jacobs byłby bez wątpienia ekscytujący, ale problemem tutaj byłoby to, że są trenowani przez tego samego trenera, Andre Roziera.

- Konfrontacja Derewianczenko z Jacobsem rzeczywiście byłaby ciężka do zorganizowania, jednak jak widzieliśmy przez ostanich kilka miesięcy, Demetrious Andrade zgłaszał zainteresowanie walką z Siergiejem. Siergiej poinstruował mnie, aby załatwić mu najbliższą możliwą dużą walkę, myśli, że jest wart walki podczas dużych transmisji telewizyjnych, ma talent, a więc chce żebyśmy ja, jak i jego promotor, Lou DiBella, zapewnili mu takie okazje, i chce ich teraz.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.