HUGHIE FURY: TO JA POWINIENEM BYĆ MISTRZEM ŚWIATA

Hughie Fury (20-1, 10 KO) wciąż utrzymuje, że to on, a nie Joseph Parker (24-0, 18 KO), powinien być mistrzem WBO w wadze ciężkiej.

We wrześniu ubiegłego roku na gali w Manchesterze Anglik przegrał z Nowozelandczykiem decyzją sędziów dwa do remisu.

- Przystąpiłem do tej walki świeżo po dwudziestych trzecich urodzinach, do tego po blisko półtorarocznej przerwie. Czułem w sercu, że wygrał. Sędziowie orzekli inaczej, ale wiem, że to ja powinienem być mistrzem - oznajmił Fury.

- Mimo że werdykt nie był dla mnie korzystny, wyciągnąłem z tej walki wiele pozytywów. To był pierwszy raz, kiedy przeboksowałem dwanaście rund. Sprawiałem, że Parker pudłował, używałem pracy nóg i umiejętności obronnych, przez co niby mocno bijący mistrz wyglądał na powolnego i ociężałego. Mogłem zrobić w tej walce więcej, ale zajęliśmy się już tym wszystkim w gymie z moim ojcem i trenerem - dodał.

Poczynione postępy 23-latek zamierza zaprezentować 12 maja w Boltonie, gdzie zaboksuje o mistrzostwo Wielkiej Brytanii z Samem Sextonem (24-3, 9 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 13-03-2018 11:41:34 
"Sprawiałem, że Parker pudłował, używałem pracy nóg i umiejętności obronnych, przez co niby mocno bijący mistrz wyglądał na powolnego i ociężałego."

Ciężko się z nim nie zgodzić.

"Mogłem zrobić w tej walce więcej"

Tutaj z resztą też. Fury gdyby był bardziej aktywny, to by wygrał tą walkę.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 13-03-2018 12:09:52 
Sprawiałem, że Parker pudłował, używałem pracy nóg i umiejętności obronnych, przez co niby mocno bijący mistrz wyglądał na powolnego i ociężałego - zgoda.

Natomiast samym pacaniem i ucieczką po ringu nie zdobywa się mistrzostwa świata w wadze ciężkiej. Jak Parker trafiał to Fury pływał pod linami, Dodatkowo ostanie rundy mistrzowskie należały już bezwzględnie dla Józka, w tym w dwunastej Fury był mocno naruszony..

Fury to dobry pieściarz, ale musi się wzmocnić fizycznie, bo jest kluskowaty nie ma siły ktoś z lepszym półdystansem w niego wjedzie i go zdemoluje.
 Autor komentarza: smalllbulll
Data: 13-03-2018 12:11:47 
Parker nie przekonuje mnie w 100 % ale hughie w moich oczach nie należy do czołówki HW i nigdy do niej nie bd nalezał. skończy jak Price
 Autor komentarza: Granat
Data: 13-03-2018 12:32:46 
MLJ

Racja, w 100% zgadzam się z twoją opinią odnośnie przebiegu walki. Co do Furego, to zastanawiam się... wyglada słabo na wagę ciężką, wydaje sie ulany ze słabą muskulaturą. Może powinien spróbować swoich sił w wadze cruiser? Myślę ze dałby radę zbić do tego limitu.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 13-03-2018 12:51:20 
Gdyby posiadał w swoim arsenale umiejętności Usyka czy choćby Byrd'a to siałby zamęt w królewskiej

kategorii, a że jest wątły i chwieje się jak trzcina wietrze, tańcząc przy tym niczym Agustin Egurrola,

to co najwyżej ucieka przed nokautem. Podsumowując na chwilę obecną bezpłciowy fajter i dobry selekcjoner

przed wejściem na salony dla prawdziwych kozaków.
 Autor komentarza: astarte
Data: 13-03-2018 13:00:45 
bez przesady, czym on niby ta walke wygral? uciekal przez 12 rund a jego lewy nawet nie "pacal" rywala tylko powietrze, ewentualnie glaskal jozka po czole. wszelkie potencjalne wymiany klinczowal i znowu uciekal machajac lewym w powietrzu albo poprawiajac fryz parkera.
 Autor komentarza: lewis
Data: 13-03-2018 16:06:33 
Hahahah-mistrz swiata,jak on chce to zrobic??
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 13-03-2018 17:34:48 
zdjecie mówi wszystko...
 Autor komentarza: BadBlood
Data: 13-03-2018 19:42:36 
Fury:"Parker pudłował, używałem pracy nóg i umiejętności obronnych, przez co niby mocno bijący mistrz wyglądał na powolnego i ociężałego."

Nie wyglądał tylko po prostu był w tej walce wolny i ociężały. Gdyby Parker zrobił do tej walki taką forme jaką robi do Joshuy to by Hugiego ciężko znokautował.

Fury:"Czułem w sercu, że wygrał. Sędziowie orzekli inaczej, ale wiem, że to ja powinienem być mistrzem - oznajmił Fury."

Gówno prawda. Przez całą walke spierdalałeś, a Parker cię gonił i napierdalał. Patrzcie na Mayweathera. Walczy w defensywie ale ciągle trafia czystymi ciosami i sam nie daje siebie trafiać natomiast cygan nie robił nic tylko uciekał.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 13-03-2018 21:49:27 
wygral? zarty, spieprzal cala walke i walil packi na garde
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.