PROMOTOR PARKERA: OBÓZ JOSHUY BIERZE WYGRANĄ ZA PEWNIK

Promotor Josepha Parkera (24-0, 18 KO) twierdzi, że obóz Anthony'ego Joshuy (20-0, 20 KO) za mało przejmuje się Nowozelandczykiem, a za dużo czasu poświęca na rozmowy o potencjalnej walce z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO).

- Jako promotor wiem, że naszym zadaniem jest wybieganie w przyszłość i analiza możliwości. Jestem jednak zaskoczony ich postępowaniem. Joshua, Eddie Hearn i stacja Sky Sports wygraną biorą właściwie za pewnik - mówi David Higgins.

- Trwa bardzo poważna dyskusja publiczna na temu tego, co dalej, a mało kto bierze pod uwagę, że Parker może wygrać. Jemu i jego trenerowi absolutnie to nie przeszkadza. Joseph po cichu robi swoje i skupia się wyłącznie na Joshui. On doskonale rozumie, że pomiędzy linami będą tylko on i  Anthony. Joshua i Hearn popełniają wielki błąd, jeśli go lekceważą - dodaje.

Pojedynek Joshua-Parker odbędzie się 31 marca na Principality Stadium w Cardiff. W stawce znajdą się pasy IBF, WBA, WBO oraz IBO w wadze ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 12-03-2018 18:20:10 
Anthony musiałby jeździć w ringu na deskorolce, wtedy zaliczyłby upadek,

ewentualnie służby specjalne mogłyby skorzystać z polonu,

ale Parker jest z Nowej Zelandii,

a nie Rosji, wiec nie ma takich chodów.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 12-03-2018 21:05:15 
Nie wiem czemu ale wietrzę tu mega niespodziankę. Oglądałem kilka wywiadów z Parkerem i odnoszę wrażenie że on może nie o tyle że się boi ale sam nie wierzy że może to wygrać, mam nadzieję że to mylne wrażenie. NZ chyba nigdy nie miała MŚ w HW a tym bardziej zunifikowanego więc Parker nie ma się czego wstydzić bo i tak dużo osiągnął. Nawet po przegranej już bez wartości marketingowej i tak zawsze będzie zagrożeniem dla czołówki HW co przekłada się na to że może mieć problemy aby dostać dobrą walkę na topie.
 Autor komentarza: magic19
Data: 12-03-2018 21:13:30 
a ja powiem tak :) wiecie co najbardziej mobilizuje zawodnika $$$ :) a tam chyba za rewanż Parker wynegocjował lepszą sumkę także może pokazać serducho ano zobaczymy :)
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 13-03-2018 08:24:16 
Ta walka pokaże jak odporny łeb ma Parker.
 Autor komentarza: holy
Data: 13-03-2018 09:12:43 
IBO nie wymieniajcie, bo to pasek od spodni, nie ma żadnej wartości.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.