TRENER PARKERA: KRÓL CIAST? NIE JADŁ ŻADNEGO OD OŚMIU TYGODNI

Trener Josepha Parkera (24-0, 18 KO) nie zaprzecza, że jego zawodnik lubi jeść ciasta, ale podkreśla, że zupełnie wyeliminował je ze swojego jadłospisu na czas przygotowań do walki z Anthonym Joshuą (20-0, 20 KO).

Mianem "króla ciast" Nowozelandczyk został niedawno określony przez jednego z prezenterów telewizyjnych w Wielkiej Brytanii, który gościł w swoim studiu Joshuę.

- Joe uwielbia ciasta - przyznaje Kevin Barry, szkoleniowiec Parkera. - Nie wiem, jakie jest jego ulubione, na pewno ma ich wiele. Jak nie trenuje, to lubi sobie zjeść ciasto. Lubi też hamburgery. To żadna tajemnica. Teraz jest jednak na obozie i nie jadł ciasta od jakichś ośmiu tygodni. Mam nadzieję, że kolejne zje dopiero wtedy, kiedy będzie świętować zwycięstwo.

Nowozelandczyk przygotowuje się do potyczki z Anglikiem w Las Vegas. Miasto oferuje wiele rozrywek, szczególnie tzw. Strip, ale Barry podkreśla, że podczas obozu jego pięściarz udaje się co najwyżej na wydarzenia sportowe.

- Joe jest dorosłym facetem. Jak będzie chciał pójść na Strip, to pójdzie. Chodzi na mecze hokeja, walki UFC, duże walki bokserskie. Co dwa tygodnie jemy na Stripie fajną kolację, akurat kolejna wypada w najbliższą sobotę. Nie jest więc tak, że trzymamy go z dala od Stripu, ale przed tak dużą walką, jak i zresztą przed każdą inną, Joe nie pójdzie przecież do klubu, nie pójdzie pić i imprezować. To młody facet, bardzo zdyscyplinowany. Lubi się cieszyć życiem, lubi sport - oznajmił.

Pojedynek Joshua-Parker odbędzie się 31 marca w Cardiff. Anglik położy na szali pasy IBF, WBA oraz IBO, Nowozelandczyk zaś WBO w wadze ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 08-03-2018 13:13:09 
"Mam nadzieję, że kolejne zje dopiero wtedy, kiedy będzie świętować zwycięstwo."

To dopiero po swoim powrocie po walce z Joshuą? Pewnie jesienią.
 Autor komentarza: astarte
Data: 08-03-2018 13:45:55 
bez przesady, parker to powazny zawodnik. on NIGDY nie zre ciast kiedy jest na cyklu.
 Autor komentarza: matd
Data: 08-03-2018 15:10:58 
Joseph "Ciasteczkowy Potwór" Parker :)
 Autor komentarza: ORTIZTEAM
Data: 08-03-2018 15:12:11 
To by mógł z Kownasiem na jakieś ciasto iśc.
 Autor komentarza: Granat
Data: 08-03-2018 16:43:47 
Bez względu na formę, Parkera ma najwyżej 30% szans na zwycięstwo w walce z Joshem.
 Autor komentarza: Wrotny
Data: 08-03-2018 17:44:03 
troche nie rozumiem. jedno ciasto, dorzucić 10 minut biegu i nawet wtedy to jedno ciasto wyjdzie na dobre. Aby skutecznie budować kondycje, ogólną wydolnosc organizmu potrzebujemy nadwyżki kalorycznej, w innym wypadku nie bedziemy robili tego w optymalny sposób. tosz to nawet biegacze długodystansowi i średniodystansowi podczas przygotowań budują sobie nadwyżke kcal. Co dopiero zawodnik który może sobie pozwolić na wage nawet 110kg.
Po za tym mało znamy przypadków że reżim treningowy i dietetyczny spowodował że zawodnik był cieniem siebie? Wholefood, ale dla komfortu psychicznego coś co sprawia nam przyjemność wskazane.
 Autor komentarza: ORTIZTEAM
Data: 08-03-2018 17:59:05 
Wrotny myślę,że taki Parker jak jest głodny to zje pół blachy ciasta na raz. Tu nie jest mowa o kawałku czy 2.Zawsze może zjeść brownie fasolowe , które jest zdrowe albo ciasto marchewkowe , które jest zdrowe.
 Autor komentarza: Wrotny
Data: 08-03-2018 18:49:29 
@ortizteam haha jadłem takie rzeczy, są smaczne ale nie tak dobre jak czekoladowe oryginał :)
Po za tym, to drugi kawałek ciasta zawsze smakuje tak jak pierszy. Pozdrawiam łasuchów :D
 Autor komentarza: daniel03033
Data: 08-03-2018 19:39:26 
Zapowiada się świetna walka
 Autor komentarza: TomHorn
Data: 09-03-2018 11:36:34 
- Joe jest dorosłym facetem. Jak będzie chciał pójść na Strip, to pójdzie. Chodzi na mecze hokeja, walki UFC, duże walki bokserskie. Co dwa tygodnie jemy na Stripie fajną kolację, akurat kolejna wypada w najbliższą sobotę. Nie jest więc tak, że trzymamy go z dala od Stripu, ale przed tak dużą walką, jak i zresztą przed każdą inną, Joe nie pójdzie przecież do klubu, nie pójdzie pić i imprezować.


Co to znaczy "iść na Strip"?
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 09-03-2018 16:30:17 
TomHorn

"iść na Strip" zapewne oznacza "iść na główną ulicę Las Vegas", przy której znajduje się najwięcej kasyn i hoteli. Tak potocznie mówi się na tą najważniejszą i najbardziej zatłoczoną ulicę Las Vegas, ale to nie jest precyzyjne określenie, bo to nie tyle sama ulica co cały obszar, na którym skoncentrowane są najważniejsze miejsca rozrywki w Las Vegas.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.