DAVIS KONTRA CUELLAR O WAKUJĄCY PAS WBA REGULAR

Gervonta Davis (19-0, 18 KO) nie zdołał osiągnąć w sierpniu ubiegłego roku limitu 130 funtów i choć wygrał, to utracił pas federacji IBF. Amerykanin pozostaje jednak w wadze super piórkowej, czy też jak kto woli junior lekkiej.

Nowy pupilek Floyda Mayweathera Jr powróci do akcji 21 kwietnia na Brooklynie podczas gali Broner vs Vargas. Jego rywalem będzie groźny Jesus Andres Cuellar (28-2, 21 KO), dawny champion dywizji piórkowej. W stawce ich dwunastorundowej potyczki znajdzie się wakujący pas WBA Regular. Prawdziwym, pełnoprawnym mistrzem WBA pozostaje Alberto Machado.

- Jestem najlepiej wyszkolonym i najefektowniej boksującym zawodnikiem. W tym roku wszystko to potwierdzę swoimi startami. Wracam na antenie Showtime z prawdopodobnie najtrudniejszym rywalem w mojej dotychczasowej karierze. Będę więc dobrze przygotowany - zapowiada Davis.

- Za dużo już zbijałem do wagi piórkowej i po przenosinach w górę czuję się znacznie lepiej. Miałem kilka ofert na starcia ze słabszymi przeciwnikami, lecz czekałem, aż pojawi się propozycja na spotkania z tymi najlepszymi. A Davis jest jednym z najlepszych. Jego problem polega na tym, że jak dotąd nie miał do czynienia z zawodnikiem mojego pokroju - ripostuje argentyński wojownik.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 07-03-2018 09:53:21 
Wygląda jak przedstawiciel Majów z tą obrożą wydzierganą na szyi, będąc na smyczy samego

króla marketingowego ringu Floyda Mayweatera jr. Szykuje się pięściarskie Apocalypto.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.