RANKING WBA: PIĘCIU POLAKÓW, DEBIUT KAMILA SZEREMETY

Federacja World Boxing Association kilka minut przed północą opublikowała najnowszy ranking. Doszukamy się w nim pięciu naszych rodaków, w tym nowego mistrza Europy. Ale po kolei.

W wadze ciężkiej nie mamy swojego przedstawiciela, za to w junior ciężkiej jest ich dwóch. Krzysztofa Głowackiego (29-1, 18 KO) znów sklasyfikowano na czwartym miejscu, spadł natomiast szósty obecnie Mateusz Masternak (40-4, 27 KO), który 21 kwietnia stanie przed szansą zrewanżowania się Youremu Kalendze (WBA #15) za nieznaczną porażkę sprzed czterech lat.

Piąty w dywizji średniej jest Maciej Sulęcki (26-0, 10 KO). Naszego rodaka 28 kwietnia czeka na Brooklynie walka życia z doskonałym Danielem Jacobsem. Po zdobyciu tytułu mistrza Europy do notowania wskoczył dwunasty Kamil Szeremeta (17-0, 3 KO).

Ostatnim naszym przedstawicielem jest notujący spadek z piątego na siódme miejsce w kategorii junior półśredniej Michał Syrowatka (19-1, 7 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: JanuszNowak
Data: 01-03-2018 18:56:42 
Dziwne, ze nie znalazl sie nikt z wagi ciezkiej. W tdej mamy przeciez bardzo silna paczke: Adamek, Kownacki, Wach, Cieslak, Zimnoch Siwy czy nawet Szpijka jest juz po pologu porodowym i wraca na Narodowym
 Autor komentarza: Emperror
Data: 01-03-2018 20:04:16 
O Szeremete z obrona pasa mogli by wcisnac na Narodowy
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.