NA HORYZONCIE BALSKI vs JEŻEWSKI?

Kiedy Mariusz Grabowski miał jeszcze pod swoimi skrzydłami Nikodema Jeżewskiego (13-0-1, 8 KO) i Adama Balskiego (11-0, 8 KO), chciał ich skonfrontować między sobą. Potem taki pojedynek starał się dopiąć Mateusz Borek na jednej z gal PBN. Dotąd się nie udawało, ale wygląda na to, że po wakacjach starcie polsko-polskie w wadze junior ciężkiej może zostać w końcu dopięte.

Wszystko rozpoczął Marcin Piwek na jednym z portali społecznościowych, zaczepiając nie tylko Balskiego, ale i samego Borka, który od jakiegoś czasu współpromuje Balskiego wraz z Grabowskim.

"Zapraszamy Adama Balskiego do walki z Nikodemem na naszej gali. Oferujemy dwukrotność oferty dla Nikodema na gali BBN - Borex Boxing Night" - napisano na oficjalnym profilu grupy Fight Events.

"Ktoś pomylił odwagę z odważnikiem, ale niech będzie. Proponowałem jesienią - nie wyszło. Wiosna - nie wyszło. Krystian (Krystian Każyszka dop. Redakcja) i Marcin znali moją ofertę. Na Waszej gali oferta razy dwa? Przyjęta. Od razu. Adam Balski trzy miesiące po PBN jest gotowy. Żadnych wymówek i tłumaczeń. Umowa stoi" - szybko odpowiedział Borek.

Przypomnijmy, że Jeżewski wrócił po rocznym zawieszeniu i niespełna dwa tygodnie temu znokautował w siódmej rundzie Tarasa Oleksijenkę. Z kolei Balski wyleczył złamaną szczękę i kolejny pojedynek stoczy 21 kwietnia w Częstochowie z nieznanym jeszcze rywalem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 28-02-2018 21:11:01 
Zdecydowanie na tak! Balski faworytem, ale Jeżewski powinien stawić opór, więc będzie się działo.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 28-02-2018 21:19:19 
Będę kibicował Adamowi,choć będzie to dla niego chyba ciężka przeprawa. Jeżewski dwukrotnie mi już "podpadł"

1. doping
2. notoryczne uderzanie leżącego rywala..
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 28-02-2018 22:24:43 
no to zobaczymy czy teraz beda mieli jaja zaplacici 2x i wziac ta walke
skonczylo sie rumakowanie jak padly deklaracje
 Autor komentarza: puncher48
Data: 28-02-2018 23:35:06 
Coś tam widać, coś kiełkuję
w ringu staną, te dwa zbóje
perspektywa, jakże bliska
obijanie, będzie pyska

odsiew pewny, no nie wątpię
przebierają, jak w ukropie
tu nogami, tam rękami
jakby byli, narąbani

iskry lecą, jest duchota
od emocji, był Gołota
dawno było i nie prawda
nie ma tego, już od dawna

więc szukamy, tu następców
zawodowców, nie przestępców
tych bokserów, co chcą walczyć
emocjami, chcą nas raczyć

dawać show i fajerwerki
mistrzem zostać, sukces wielki
go osiągnąć, scementować
a następnie, też zbudować

własny pomnik i legendę
potraktujcie, to jak puentę
taka prawda, na tym koniec
każdy siada, na swym tronie
 Autor komentarza: Riddick
Data: 01-03-2018 00:18:18 
Balski murowanym faworytem. Bardzo dobra walka z jego perspektywy, na tym etapie kariery.
 Autor komentarza: leon84
Data: 01-03-2018 00:42:03 
A ja uważam,że to głupota,żeby robić tą walke.Najbardziej mnie rozbawiła wypowiedz Borka jak powiedział,że w Anglii czy Stanach bokserzy też walcza miedzy sobą eliminatory,żeby wyłonić najlepszych.Tylko jak można porownać boks w stanach czy Angli jak tam w jednej kategori wagowej jest wiecej pięściarzy niż u nas we wszystkich kategoriach a we dwa tygodnie maja wiecej gal niż u nas przez cały rok,mamy tylko kilku zawodnikow co rokuja jakies nadzieje i jeszcze chca ich miedzy sobą wystawic do walki.
 Autor komentarza: Riddick
Data: 01-03-2018 00:59:56 
Po pierwsze jakie nadzieje rokuje Jeżewski?
Po drugie poziom naszego boksu wygląda jak wygląda również dlatego, że hołubimy te zera w rekordzie, wszystkich traktujemy jak prospektów na których trzeba chuchać i dmuchać a pierwsze poważniejsze wyzwanie za granicą częstokroć kończy się wstydem i żenadą. To nie są żubry, żeby je trzymać pod ochroną.
 Autor komentarza: leon84
Data: 01-03-2018 01:16:21 
Ciężko powiedzieć jaką ale trzeba go od razu przekreslic?W kazdym panstwie to tak wyglada.W Niemczech,we Włoszech,czy Francji,...Zestawiajac ich ktoś musi przegrac(ewentualny remis),Zamiast tego nie lepiej sprowadzić lepszych zawodnkow z zagranicy i sprawdzic co potrafią a nie ciagle z Afryki,Gruzji,czy Białorusi,ktorzy nie potrafia wogole boksowac?
 Autor komentarza: Emperror
Data: 01-03-2018 06:32:54 
Lepszych tzn kogo? Jezewski albo bedzie walczyl z Balskim albo z Cieslakiem, I to bedzie caliem fajna walka wieczoru, Niech walcza miedzy soba i sie weryfikuja jak np Sulecki z Proksa, bo pozniej wychodza jaja jak Wawrzyk z Povetkinem czy ten kolodziej z Lebioda i jest wstyd. A Cieslaka niech zrobia z Wlodarczykiem
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 01-03-2018 09:09:50 
Niech walczą tak będzie najlepiej, tak samo powinno być wagę wyżej z młodymi prospektami. Borek na + ale od Gmitruka to ty się odp.... trarararra rozumisz.
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 01-03-2018 09:40:31 
leon
A moze rywale sa dobierani do poziomu boksu w Polin ,dlatego Gruzja Slowacja itd
 Autor komentarza: Riddick
Data: 01-03-2018 11:48:48 
zeitgeist
Serio? Taki Fekete np? :)
Jak dla mnie to poziom w dużej mierze zależy od przeciwników, a tych mamy niestety w zwyczaju sprowadzać bardzo kiepskich, żeby broń Boże naszym komandosom włos z głowy nie spadł. Dlaczego Glowackiemu nie sprowadzić nawet Gevora, Balskiemu Kurdiashova a Masterowi Breidisa? Owszem Kalenga nazwisko spore, ale obawiam się, że sięgamy po niego bo mamy uzasadnione nadzieje, że teraz już głównie nazwisko. Powiecie brak kasy. Ok to niech właśnie najlepsi nasi biją się między sobą. Będzie z pożytkiem i dla nich i dla promotorów i kibiców oraz poziomu sportowego.
 Autor komentarza: garson
Data: 01-03-2018 12:31:52 
A co się wielkiego stanie jak np. Jeżewski przegra? Takie walki są bardzo potrzebne, żeby wytypować najlepszych w danej wadze, którzy po "poważnych" sprawdzianach w PL będą gotowi iść dalej i nie przyniosą wstydu w walkach z poważnymi rywalami o poważne cele ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.